Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz Sirandrish #1 üzenetére

    Én pont most kb 2 hete cseréltem le a GTX 1070-em egy RTX 3060 Ti-re és asszem egy ideig nem fogok fejleszteni.

    Minden amit játszok/gépemen van per-pill lazán viszi, ha majd elmennek rajta játszhatóan a Unreal 5 engine játékok akkor évekig ki fog szolgálni. :)

    Nem szokásom drágább karikat venni/használni inkább budget-mid range felhasználó vagyok azt kb ez is volt életem legdrágább karija eddig. :B '1070 előtt ~3 évig használtam egy RX 570-et simán előtte meg GTX 950-et..'

    #2 fahrii

    Hát 4K-hoz biztos kell az igaz de azért a többség még manapság sem 4K-n játszik.
    Én 2019-ben váltottam egy 2560x1080-as Ultrawide monitorra és nem is nagyon tervezem lecserélni vagy felbontást növelni ha be is döglik.
    Ezt legalább ki lehet hajtani átlagosabb karikkal is, élményre/látványra meg nekem tökéletes. :) '3060 Ti-vel még valamennyi RT is elfér ezen a felbontáson anélkül, hogy teljesen kinyírná a fpst'

    [ Szerkesztve ]

  • Daelion

    őstag

    válasz Sirandrish #5 üzenetére

    Én is ritkán szoktam darabonként, inkább csak vid karit szoktam úgy.
    2018 óta első gen Ryzen '1600x' rendszerem volt amit egész 2022 februárig ugyan úgy használtam ahogy akkor építettem csak karit fejlesztettem benne az évek alatt. 'megjegyzem ezek mind használt karik apróról mert amúgy túl drága nekem'

    Akkor váltottam 12 genes Intelre de maradt a GTX 1070 benne amit most cseréltem le tehát ezt nem piszkálom egy jó ideig. :D
    És igen, én is csinálok ilyen dolgokat mert meglett a kari végig teszteltem mindennel ami gépen volt, elkönyveltem hogy jó ez aztán mentem vissza Diablo 3-at játszani vele aminek aztán nagyon kell ugye. :DDD 'no mind1 befejezem a dolgom ott meg 1-2 lazább játékot aztán megyek Cyberpunkozni aminek azért kell meg érdekel pár igényesebb játék is majd'

    #8 DanielLong

    Vagy ha nagyon kell ott van DLSS ami szerintem simán használható pláne nagyobb felbontáson. 'én alig látom a különbséget max ha direkt keresgélem, játék közben nem'
    Hát igen nekem is kicsit overkill volt ez a 3060 Ti erre a felbontásra jelenleg de szerettem volna kicsit komolyabb karit venni most az 1x meg rendesen játszani amivel akarok/tervezek. :) 'meg az a említett birtoklási vágy nálam is előjön ilyenkor :B '

    Spider man meg elég jól van optimalizálva PC-n, azt még a GTX 1070-em is elég jól vitte RT nélkül az én felbontásomon. Mondjuk a proci igénye/terhelése az nem gyenge amikor városba mész/ugrálsz gyorsan az épületek közt.

    [ Szerkesztve ]

  • Daelion

    őstag

    válasz DanielLong #13 üzenetére

    Szerintem semmi gond nincs azzal ha ember időnként költ a hobbijára, én úgy tekintek erre mert nekem az. 'ált sulis korom óta van gép a házban, konzol sosem volt viszont'
    Fullos gépem se volt soha, teljesen meg voltam elégedve ilyen budget-mid range rendszerekkel és boldogan gameltem. :D

    Most, hogy van saját keresetem meg én is össze tudom rakni kicsit gyakrabban költök rá de azért még most is próbálom csak pár évente amikor már nagyon érződik a kora és szeretnék új játékokkal játszani még ha kevesebbet is játszok manapság.

    Sokkal rosszabb dolgokra is el lehetne költeni ami még ennyire sem kell/vagy értelmetlen.
    Az meg ha embert néha-néha elkapja egy kicsi birtoklási vágy hát most na sztem ez a többségnél létező jelenség csak max mást akarnak. :) 'amíg értelmes keretek közt van tartva sztem ezzel sincs gond, néha jó érzés valamit venni/megkapni amit már akartam még ha nem is volt életbevágóan fontos'

    De ja érdekes, hogy lett ilyen téma itt. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák