Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz Sirandrish #5 üzenetére

    Én is ritkán szoktam darabonként, inkább csak vid karit szoktam úgy.
    2018 óta első gen Ryzen '1600x' rendszerem volt amit egész 2022 februárig ugyan úgy használtam ahogy akkor építettem csak karit fejlesztettem benne az évek alatt. 'megjegyzem ezek mind használt karik apróról mert amúgy túl drága nekem'

    Akkor váltottam 12 genes Intelre de maradt a GTX 1070 benne amit most cseréltem le tehát ezt nem piszkálom egy jó ideig. :D
    És igen, én is csinálok ilyen dolgokat mert meglett a kari végig teszteltem mindennel ami gépen volt, elkönyveltem hogy jó ez aztán mentem vissza Diablo 3-at játszani vele aminek aztán nagyon kell ugye. :DDD 'no mind1 befejezem a dolgom ott meg 1-2 lazább játékot aztán megyek Cyberpunkozni aminek azért kell meg érdekel pár igényesebb játék is majd'

    #8 DanielLong

    Vagy ha nagyon kell ott van DLSS ami szerintem simán használható pláne nagyobb felbontáson. 'én alig látom a különbséget max ha direkt keresgélem, játék közben nem'
    Hát igen nekem is kicsit overkill volt ez a 3060 Ti erre a felbontásra jelenleg de szerettem volna kicsit komolyabb karit venni most az 1x meg rendesen játszani amivel akarok/tervezek. :) 'meg az a említett birtoklási vágy nálam is előjön ilyenkor :B '

    Spider man meg elég jól van optimalizálva PC-n, azt még a GTX 1070-em is elég jól vitte RT nélkül az én felbontásomon. Mondjuk a proci igénye/terhelése az nem gyenge amikor városba mész/ugrálsz gyorsan az épületek közt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák