Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    Akkor mondhatjuk azt, hogy az összes hős kipróbálása és végigjátszása miatt érdemesebb és talán olcsóbb is megvenni az Ultimate Alliance első és második részét is? Mert látványban a második játékot hozza.
    PC-n toltam, de a grafikához képest optimalizálatlan és kegyetlenül pénzéhes játék lett ha valaki nem csak az alap karakterekkel akar játszani. Amikor elkezdtem ott, Scarlet Witch, Daredevil, Hawkeye meg talán Ben volt akikkel kezdeni lehetett. Nem volt nagy cucc, sajnáltam, hogy ilyen hulladékokkal kell kifarmolni a komolyabb hősöket. Akkoriban még nem is nagyon volt rá lehetőség, hogy ingyen bárki emberi időn belül összehozzon mást. Pár hónap alatt sikerült Hulkot összeszednem (bár lehet, hogy ingyen kaptam a béta végén?).
    A karakterek és a ruháik mind a filmekből lett átemelve, tehát ha valaki benne van a hájpban, az nagyon fog örülni. Én inkább a képregényekhez közelebb állok, így nem nagyon jöttek be és nem nagyon motivált, hogy olyan hősöket és ruhákat szerezzek, amik nem tetszenek.
    Köszi a tesztet, remélem a játékot nem emészti fel a filmes univerzum.

Új hozzászólás Aktív témák