Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz .LnB #4 üzenetére

    Aha, PC-n "kölcsönadta" egy ismerős. Nagy sétaszimulátor meg kalandjáték rajongó ő is, nála kevésbé verte ki a biztosítékot, szimplán uncsinak találta.

    Biztos átgondolt, csak értelmét nem látom annyira., nem egy intelligens megoldás az alap történet és probléma feltárására, inkább tényleg ilyen Agony meg Resident Evil szintű over the top ábrázolás.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • Steve1207

    veterán

    válasz .LnB #4 üzenetére

    Nekem itt figyel, de még nem volt idő belekezdeni. Épp csak átfutottam a cikket, de szerintem ennyire nem rossz a helyzet. A The Town of Light-nál bemutatták, hogy milyen egy pszicho horror és ez se tűnik különbnek, maga a téma miatt ilyen általában náluk a sztori és a körítés. Olaszok, én el is várom tőlük ezt, ahogy általában a régi filmekben is a megbotránkoztatáson van a hangsúly. Hogy a "gyomorforgató jelenetek" kinek miképp jön le... szerintem a stílus velejárójának kell lennie ebben a műfajban, ahogy az előző játékaiknál is (elég csak az endingre gondolni a TTOL-nál, ahol én is csak pislogtam, de még VR-ék is fogták a fejüket). Enélkül nem mutatna többet, mint egy egyszerű sétaszimulátor, akár az épp csak közepes Medium.
    Nyilván elég szubjektív még így részemről, mert nálam se pörgött még le, de review-k alapján én pont jobbnak ítéltem meg mint az előző játékukat (plusz ott amúgy napestig olvasgathattad a doksikat is).

    (Kis infó, a Deluxe változat tartalmazza a The Town of Light-ot).

    .

Új hozzászólás Aktív témák