Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    Zanzásítva. Szóval árnövelés nélkül várhatóan kb. 10%-t emelkedik a teljesítmény. Vagy legrosszabb esetben nem változik semmi.
    Borítékolható volt a "csúnya gonosz AMD" hozzászólások tömkelege, sőt én a helyetekben perelnék. Mondok is gyorsan néhány jogcímet:
    1. Vásárlók megtévesztése hiszen ugyanannyi pénzért lehet hogy jobbat kapsz mint amit ígértek. Vagy pont azt kapják.
    2. Tisztességtelen verseny a konkurenciával szemben hiszen azt mondták nekik, hogy rosszabb lesz a termékük mint az övék. Pedig lehet, hogy ugyanolyan jó, sőt jobb.
    3. Piaci manipuláció hiszen a konkurenciának olcsóbban kell adnia a saját termékét a vásárlóinak, ezzel csökken a várható profitjuk. Biztos komcsik!
    4. Piaci erővel való visszaélés kisvállalkozók felé, hiszen a fizetett tesztelőknek jelentős többletmunkát okoztak. A húzásukkal teljesen új méréseket kell elvégezni és új cikket kell írni, hogy bizonyítható legyen: az nVidia kártyák a jobb vételek. Skandallum!

    Hű.

    Nyugi, az nVidia nem készül úgy járni mint az Intel, itt valódi versenyre lehet számítani. Ami jó. :C Az nVidia elsősége nincs veszélyben. Még. Csak a luxusprofitjuk mennyisége.

    Na de most tényleg: mi a fene bajotok van ott fent? Szerintetek mindenki bemondásos félhírekre vesz kártyát valódi specifikációk és teszteredmények nélkül? Ez a hír legfeljebb arra jó, hogy azon kevesek akiket érdekel a téma várjanak kártyavásárlással, és nemsokára kiderül, hogy áldják vagy átkozzák hogy vártak.

    [ Szerkesztve ]

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák