2019. augusztus 23., péntek

Gyorskeresés

(#1) Puma K

Puma K
(veterán)

"az Xbox Live felhasználók ingyen játékokat tölthetnek le havonta, már ha rendelkeznek aktív Gold előfizetéssel."

:C

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2) oriic válasza Puma K (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Igen?

Live-Die-Respawn

(#3) #13110016 válasza oriic (#2) üzenetére

(törölt tag)

Szép a megfogalmazás...

(#4) #52815360 válasza #13110016 (#3) üzenetére

(törölt tag)

A "vigaszdij" találóbb :D

(#5) oriic válasza #13110016 (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Semmi baj nincs a megfogalmazással. Az alapból fizetős játékot megkapjuk plusz költségek nélkül. Ez tény. Hogy most kinek nem tetszik a PSN, meg az XBL féle rendszer abba nem megyek bele megint.

Van Goldod ---> Ingyen megkapod a játékot egy hónapig.
Nincs Goldod --->Fizetős a játék

(#4) xRagna

Vigaszdíj? Miért, ez valami verseny, és vesztettünk? Hagyjuk a témát szerintem. Mindig előveszi valaki ezt a témát hogy miért nevezik ingyenesnek egy szolgáltatás plusz extráját.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) Micsurin válasza #52815360 (#4) üzenetére

Micsurin
(veterán)
LOGOUT blog

Te nagyon hüJe vagy :DDD :N Valaki mindig elkezdi , aztán flém a vége... most te kezdted , nem tudom , nem is értem ennek mi az értelme minden 2. hírnél...

[ Szerkesztve ]

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton Xboxlive: GoodlyBalint

(#7) b. válasza oriic (#5) üzenetére

b.
(nagyúr)

Hagyd rájuk. Gondolom az EA Acessel bejövő jó pár játék egy évre 6 ezer frontért szintén vigaszdíj szerintük...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#8) Prézli21 válasza #13110016 (#3) üzenetére

Prézli21
(senior tag)

Semmi gond a megfogalmazassal, tenyleg teljesen ingyenesen toltheto miutan kifizetted :D

Remember when there was a tomorrow. Remember where it all began. Remember Reach.

(#9) #13110016 válasza Prézli21 (#8) üzenetére

(törölt tag)

:C ;] :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.