Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz NGA #45 üzenetére

    Miért ne lehetne leírni a hibákat? De segítek, olvass vissza miből indult ki a beszélgetés, mi volt az első kommentem. Az egyik kommentelő mondta, hogy a topikban olvasottak alapján nem frissítette a készüléket. Erre jegyeztem meg, hogy a minden esetben a hangos kisebbség hangját lehet hallani ilyen esetekben. Teljesen mindegy, hogy ios, android, mac os, windows, kütyafüle, vagy egyedi samu, huawei, xiaomi stb rendszer a példa. Ennyi volt csak az észrevételem. Én magam is csak akkor szoktam írni, ha baj van. Ha nincs, minek írjam le, hogy igen, felment, tök jó. Most is csak azért írtam le, hogy lássa a kolléga, hogy azért, mert páran itt problémákról beszélnek, nem jelenti azt, hogy ez egy rossz frissítés. Ráadásul az egyik leghangosabban hangoztatott hiba amit te dobtál meg a topikba, nem is iOS hiba. :D

    Szóval le lehet írni nyugodtan, ha nem megy valami, nem is írtam ilyet, hogy csak szépet és jót lehet. Arra világítottam rá, hogy 7-10 ember jelzése miatt nem érdemes félni a frissítéstől, mert egy update topikban soha nem fog olyat látni az illető, hogy százszámra jönnek a vélemények, hogy milyen jó a rendszer, mert akinek jól megy, az csendben van. Apple topikban megspékelve persze azzal, hogy a temérdek hater is egyből írja be, hogy barátja apósának a haverja is ilyen meg olyan hibát tapasztalt. :)

    Na remélem érthető, béke. Annyi megjegyzés még, hogy amennyi elégedetlen kommentet olvastam tőled Apple témában, nem értem miért használod még a cég termékeit? Ha nekem ennyi gondom lenne velük, már rég váltottam volna. :R

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák