Új hozzászólás Aktív témák

  • btprg

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #25 üzenetére

    Van egy régi ThinkPad az ismerősi körömben, kénytelen voltam LTSC-s W10-et rárakni amit legálisan meg se tehetnék, mert a normális W10-nél van egy kikapcsolhatatlan frissítés, ami miatt bootlopban ragad. Az előző két év W10 kiadásaival meg még jó volt...

    Hát igen, valahol itt van a kutya elásva. Valahogy a W10-et használó gépeken nálunk is elég gyakori az olyan esetek száma, hogy egy frissítés után valami elkezd nem működni, sőt egy gép már egyszer teljesen használhatatlanná is vált. Az is egy vicc, hogy a készenléti állapotból felébreszti magát frissítgetni – félelmetes, amikor bent vagyok éjjel és egyszer csak randomra elindul valamelyik gép... :W

    A W7-es gépem, amelyiken dolgozok, évek óta hibátlanul megy, pedig nem is tiltottam le a frissítést, a fontos frissítések telepítve vannak. Egy munkagépnek ilyennek kéne lennie, nem olyannak, hogy minden nap imádkozni kell hogy tudjon az ember dolgozni.

    "Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

Új hozzászólás Aktív témák