Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    Lényegtelen ez az eredmény, majd jön a Básztörfórdövin Baráti Klubb néhány prominense és előtúr valami szirszar márkitserr anyagot, hogy intelből bezzeg mennyivel többet adtak el idén is, meg bajnok negyedévet zártak, stb. Szerencsére egyre kevesebb vásárló hülye, és szeret teljesítményt is kapni a pénzéért, nem csak valami pátoszos önigazoló lószart a múltból, kék papírmaséba bújtatva.

    Félreértés ne essék: nem vagyok AMD rajongó, de tetszik, hogy végre az Intel is fejlesztési kényszerbe került sok-sok év abszolút dominancia után. Ebből mindkét oldal vásárlóközönsége profitál, csak sokaknak ezt mind a mai napig nehéz felfogni / megemészteni.

    Bevallom, a múltból merítve én is azt hittem, idén már az Intelnek áll majd a zászló (Barton korszak >> Core korszak analógiája mentén), de ezek szerint volt még legalább 1 jó éve az AMD-nek. Talán lesz több is, és akkor láthatunk még újabb előrelépést a teljesítményben a korábbi évekre jellemző "socket csere / 4% IPC fingreszelés" helyett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák