Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Dragon

    addikt

    válasz glspeter1 #32 üzenetére

    Opsz, akkor én benyeltem a dolgot. De érdekes módon én se a 4-et, se az 5-öt nem vettem meg, sőt a 6-ot is csak kb 2 hónap után. Tehát én nem vagyok ugymondk hülye, hanem cska olyan játékért adok ki pénzt, ami tényleg meg is éri. Amiért van értelme megvenni. Ez egy baromság, hogy a multi nem változott. Nézd csak meg a menüjét, miket be lehet állítani. Title, Emblem, fegyverre cuccok, rohadt sok + dolgot raktak bele, aminek egy részét a cod6-ból átemelték, mert bevált, jó volt. De mellesleg arra válaszolj akkor, hogy minek változtassanak azon, ami már így is jó? Az, hogy valaki kifogja a laggos szerokat, mert nem veszi észre a szerver keresőnél, hogy 450-es ping van mellé kiírva, vagy nem érti miért van fps laggja, és nyomja egy P4-el....

    Ilyenek mindig is akadnak, és fognak is, de akkor ne a játékot hibáztasság. Igen, vannak a játéknak hibái, bugok, de ezt gondolom hamarosan fixálni is fogják. Már most kihoztak 2 patchet, ami fixálta a laggot a szerverek nagyrészén, és jobb fps is lett. Dolgoznak az ügyön, és egyre jobb lesz. De aki így látja a dolgot, annak magyarázhatom.

Új hozzászólás Aktív témák