Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Scholes9 #22 üzenetére

    annyiból végülis jó,hogy eléggé egyedi a játék,nincs igazi ellenfele,és az elsőt is sokat nyomtam.ennyi erővel igaz ez a cod sorozatra is valamennyire,bár most a mw2 reménytelinek tűnik,bár sokat igértek a cod5-re is annó,gondolok itt a felgyújtható növényzetre és a fáramászós perkre,ami még videón volt,de nyoma sem volt a játékban...egy moddolt cod4-és kész.sajna nincs mit tenni,én belenyugodtam,a bojkott nem érte el a célját...sokra megyünk azzal is,hogy csomagban meg lehet venni az 1-gyel együtt,mert a bojkottban az volt,hogy ne az 1-et adják mellé olcsón,hanem akinek van az 1,kapja olcsón a 2-t.de az x ezer ember ennyit tudott elérni,és kész.ennyi erővel nagyobb cumi volt megvennem a fear2-t,aminek nem néztem utána,hogy nincs a multira csalásvédelem némi fejlesztői vita miatt,pedig én a multizásért vettem,és 1 szerverre való embert ha össze lehetett kaparni az egész világon...ezzel legalább tuti fogom nyomni,és tényleg lesznek új dolgok.igaz pl.a 15 dolcsis killing floorhoz készült rengeteg plusz pálya,de ingyenes dlc-ben most kaptunk 3 új hivatalosat+10 új fegyvert...ha szereted a l4d-t,próbáld ki,igaz későn szólok,de most free hétvége van,vagyis még ingyen ki is próbálhatod :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák