Új hozzászólás Aktív témák

  • HyP3b0y

    senior tag

    Nem tudom mit istenítik ennyire a shiftet. Tény, hogy a régiekhez képest jobb, de a legalját nehéz volt felül múlni. Sztem ez a shift egy nagyon szimulátornak látszódni akaró arcade játék, de annyira hogy szenvedés vele játszani. Nem tudom, hogy láttak-e már EAnél LFS-t vagy rFactort, de nem így viselkedik egy kocsi bárki bármit is mond.
    A törés a másikfele a játéknak. Nézzük egy táblán a GRID-el, hisz az is hasonlóan szimulátor-arcade játék(de ott legalább lehetett normálisan irányítani az autókat, de ezaz én véleményem). Már a bemutató videókban láttam, amikor az új Nissan GTR-el a szalagkorlátba csapódik a srác vagy 150-200km/h-val és a kocsi behorpad néhol és mondja a komentár, hogy veszített a teljesítményéből és húz az egyik oldalra. Fantasztikus. GRID alatt már akkora totalkár lett volna, hogy szívrohamot kapok, itt csak szürke elmosódott kép egy kis <öhh> és lihegéssel fűszerezve, majd szakattan irány tovább.

    Nem vitát indítani jöttem, csak véleményt kifejteni

    "ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

Új hozzászólás Aktív témák