Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovsol

    titán

    válasz parandroid #11 üzenetére

    wow jó dolog, de most már ott tart, hogy kizárólag max szinten talál az ember értelmes csapatokat instázni... a régi tartalom kb halott és a szintezés nem a legjobb szórakozás :) maxos szinten viszont amikor már a gearelődés és az instázás a pvp -vel kell foglalkozni az jó
    én már level 60 óta mindig server top guildekben játszom a wow -t, és volt amikor heti 5x raideltem este... :( meg is bántam, hogy elkezdtem annak ellenére, hogy amikor pl server elsőnek ölsz le egy bosst amivel lehet hetekig szívtál, hogy megbírt öldni mert olyan taktikája van egyes bossoknak akkor valami eszméletlen jó érzés önti el az embert! szóval megvan a szépsége :)

    más: oké ez a GC eladások, de tudnátok hányan töltik bankkártyával még emelett :B

    nekem kevés eredeti játékom van, mert kevés játékkal játszok :)
    így álandó jeleggel warcraft3, starcraft, heroes3, aoe2, wow, hl2 orange box meg hasonlokkal játszok amik már ezer éve a polcon figyelnek és nem is vonzanak az új játékok majd ha a starcraft2 kijön akkor azt megveszem

    meg úgy bírom mikor leszolják a másikat, hogy mivel játszik... mindenki mást szeret

    [ Szerkesztve ]

    May the Force be with you!

  • CptMisi

    őstag

    válasz parandroid #11 üzenetére

    most ha ez egy ellenpélda lenne az állításomra, akkor pont hogy igazolod, nem veszel meg minden szart--> vársz, hogy valaki megírja, milyen a játék....megjelenéskor-->megvárod, míg csökken az ára, ha olyan játékot veszel meg, ami leköt-->ami le tud kötni, az jó játék...jó játék érdemel annyit, hogy megvegyék :C leírtad, hogy te milyen játékokat, hogy és mikor veszel meg...én leírtam, hogy az alig 10en évesek, akiknek több a zsebpénzed, mint másnak az egy napra jutó jövedelme hogy veszi meg, mikor...te írtad le, hogy lehet normálisan vásárolni, én azt, hogy lehet hülyén :DDD nem ellentét

    @kovsol, remélem a mások leszólását nem rám érted :U

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Új hozzászólás Aktív témák