Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz CptMisi #7 üzenetére

    Akkor tessék: 30 fölött vagyok, és ha olyan játék jelenik meg, ami hosszú időre leköt (nem egész napokat játszok vele, de mondjuk heteken-hónapokon keresztül szinte naponta egy kicsit), azt bizony megveszem. Néhány tucat eredeti játékom van, talán ha kettő van, amit megbántam, hogy megvettem. Persze nem megjelenéskor kell venni 10k+ forintért, hanem pár hónapra rá fele-harmadannyiért. Közben ott a net, hogy megnézd milyen, mit írnak róla mások, no meg szinte mindenhez jön ki demó.

    Más kérdés, hogy a most TOP10 játékból a CSS-t már régen megvettem, a CoD érdekel, de annyira nem, hogy ennyi pénzt adjak érte (nem is próbáltam még), Simset meg gyerekeknek vettem, de nem ezeket, hanem a Pet Storiest, azzal jól eljátszanak. Ja, és a WoW-on gondolkodom éppen, hogy ki kellene próbálni, egy alapjáték + Burning Chrusade-re azt hiszem hamarosan benevezek. Ha bejön, akkor majd én is hozzájárulok a feltöltőkártya forgalomhoz...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák