Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz D1Rect #10 üzenetére

    Asszem egy darabig ott lesz vagy még feljebb csúszik, én ledöbbentem mikor megláttam milyen népszerűek a hozzá kapcsolódó fórumok, oldalak. Virtuális vállalkozásokat alapítanak és saját kamionokat modelleznek le amire rá van írva a cég neve meg minden információ, e-mail, telefonszám stb. MSN-en a "főnök" kiadja a fuvart és le kell szállítani határidőre, még fuvarlevelet is írnak, beszarás.

    Más:

    Régebben én a Bus Drivert próbáltam ki poénból és aztán meg is tetszett, egy élvezetes casual játék. Azt akarom mondani, hogy ami most a listán valakinek nem tetszik, azt nem kell egyből leszarozni. Nekem is sok játék nem tetszik rajta, de nem szarozom le, ez tetszik a többségnek, legalább ők megveszik a játékokat.

    Pl. engem sose fogott meg a CoD széria, a 2-vel játszottam huzamosabb ideig, de az se nagyon kötött le, de ettől még elismerem, hogy jó játék. A Harry Potter játékkal én pl. kellemes órákat töltöttem de pofátlanság ennyit elkérni érte, annyira rövid és a vége felé már monoton is egy kicsit.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák