Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HyP3b0y

    senior tag

    válasz adalbert1 #9 üzenetére

    Naaa, azért azt ne mond, hogy nem cs-znél egy kicsit:D

    "ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz adalbert1 #9 üzenetére

    "Amúgy érdekes, hogy kb. egy olyan játék nincs a pc-s top10-ben amivel szívesen játszanék..."

    Azért a CSS örök klasszikus marad, a Sims3 helye érthető az előzmények ismeretében (nem mellesleg a bemutatók alapján a második rész után majdnem kedvet kaptam hozzá, bár aztán mégsem), a WoW gyakorlatilag a legnépszerűbb MMO a világon, a FlatOut UC pedog úgy tűnik akciós, hogy így megugrott az eladás, de amúgy is klafa kis játék. Spore rétegjáték lett, ezen sincs mit csodálkozni. CoD5-öt eladja a neve (bár a 4. rész megvételétől engem is csak az ára tart vissza, igaz a 2. résszel is ez a helyzet). Én a legjobban a Pokoli szomszédokon lepődtem meg, nem mai játék, és már új korában is idegesítően vacak volt szerintem. Mi maradt ki? HP akárhányadik része no comment, az ARMA2 pedig szintén azért van ott, ahol, mert friss cucc. Ez az utóbbi kettő szépen lecseng majd, és eltűnik a süllyesztőben, annak rendje és módja szerint.

    Konzolokhoz nem értek, mindez fent szigorúan PC-s szemmel. Érdemes egyébként figyelgetni a Steam eladási listáját is, bár ott némiképp jobban torzítják a képet a friss akciók, de náluk is folyamatosan fent vannak a klasszikusok, mint a CSS, vagy a TF2, de jobban mennek az újdonságok is (L4D, Killing Floor pl. az ARMA2 mellett), vagy az előrendelések, mint az AION. Nem is említve az olyan akcióikat, mint most a LucasArts játékok (pl. Indy, Monkey Island játékok, feldolgozások, folytatások). A legszebb pedig az, amikor egy Plants vs Zombies vág oda a nagynevű, sikervárományos csodajátékoknak. :D

    Szerk: Mondjuk példányszámokat én is szívesen látnék, de ismerve a magyar piacot, nem csoda, hogy nem dicsekednek vele. Persze ilyesmit kiírni boldogabb országokban sem divat...

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák