Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) T0rnad0

T0rnad0
(őstag)

Pc-n csak kiesett a Fifa 10 ;]

P30 Pro + UAG PLASMA

(#2) TazLeacher válasza T0rnad0 (#1) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Viszont az a rohad WoW feltöltő megint első... :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3) Viktor77 válasza TazLeacher (#2) üzenetére

Viktor77
(félisten)

:))

Some people move on, but not us ... not us

(#4) wednesday

wednesday
(őstag)

Magyarországon még mindig a PC a népszerű játékplatform ez látszik a listán.

A Dante`s Inferno van az első helyen konzoloknál és ez összesítve (PS3+Xbox360), csak a 6. helyen van az össz-platform listán.
Tehát warez ide vagy oda eredeti játékot hazánkban PC-re veszik többen, nem konzolra. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) rycsyke válasza wednesday (#4) üzenetére

rycsyke
(csendes tag)

az új játékok pc-re mindig olcsóbbak :U

"aki nem tud úszni, ne másszon fára me' elüti a villamos" PSnick:ritariboHU

(#6) Narxis válasza wednesday (#4) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

Ez az elmélet addig szép amíg számokat nem írnak mellé...

(#7) ollie válasza TazLeacher (#2) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Szerintem van esélye, hogy jövő héten átveszi a vezetést az AvP. :)

(#8) anulu válasza ollie (#7) üzenetére

anulu
(nagyúr)

kivancsi vagyok, h az FF13 fel fog-e kerulni a marc 9-i heten

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#9) wednesday válasza Narxis (#6) üzenetére

wednesday
(őstag)

Az arányok attól még maradnak a 2 konzol első helyezettje összesítve, az össz listán a 6. helyen tanyázik. Vagyis ami előtte van azt nagyrészt a PC-n vett játékok hozzák össze.
Igen ez csak a magyarországi eladásokra vonatkozik. Csak azért érdekes mert itt népszerűbb a PC (eredeti játékokkal), mint a konzol. Igen nyugatabbra más a helyzet, ott azt se tudják, hogy PC-n játszani is lehet. Egyébként számadatokra én is nagyon kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

(#10) menalcas válasza TazLeacher (#2) üzenetére

menalcas
(őstag)

Nem is értem miért veszik ide, hisz nem komplett játék vásárlás, még csak nem is kieg :(((

ollie: MO.-n nem tartom esélyesnek, a hype ellenére elég sok a negatív vélemény és hát a magyar gamer közösség nehezen veszi magát rá új játék vásárlásra :U

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#11) Morden24 válasza menalcas (#10) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Mert már rég megállt a WoW expandálódása, ergo még 50-es listán sem lenne sehol. És akkor lőnek a heti-havi ingyenreklámnak.

(#8) anulu: Akartam írni, hogy ha rajtam múlik, akkor tutira, de rájöttem, hogy nem itthon vásárolom :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#12) Viktor77 válasza Morden24 (#11) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Feltűnt, hogy a dobozos Lich King még mindig 5. ?

(#13) Morden24 válasza Viktor77 (#12) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Ettől még a tény tény marad, miszerint csak így lehet dobogós.

Amúgy mielőtt félreértjük egymást: abszolút nem "zavar" a WoW, mert kb. annyira érdekelnek a toplisták, hogy semennyire.
Ettől függetlenül a gamer card szerepeltetése szezon és fazon kategória. Ezzel az erővel Xboxon meg be kéne rakni a Microsoft Pontkártyát meg a Gold kártyákat.

(#14) Viktor77 válasza Morden24 (#13) üzenetére

Viktor77
(félisten)

"ergo még 50-es listán sem lenne sehol" Erre reagáltam.

Súgok valamit, a mobiltelefon eladásokba beleszámítanak a feltöltőkártyák. Na, most dobd el az agyad. :)

Xbox-on az általad említett dolgok nélkül lehet játszani egy játékkal? Mert a WoW-val feltöltőkártya nélkül bajosan.
Sokadszorra írom le, azért van a listában a feltöltőkártya, mert kvázi mintha kéthavonta meg kéne venned a játékot, hogy játszhass vele. Ha nem prepaid card lenne, akkor a dobozos verziót kéne megvenned kéthavonta, hogy játszhass (ami ezáltal megintcsak ott lenne, ahol a GC).

[ Szerkesztve ]

(#15) Morden24 válasza Viktor77 (#14) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Te meg most: az eladások száma a játékokra vonatkoztatva azt jelenti, hogy hányan vették meg, nem pedig azt, hogy hányan játszanak vele aktívan. Az egy másik lista.

Xbox-on az általad említett dolgok nélkül lehet játszani egy játékkal?

Nem mindegyikkel, nem teljesértékűen.

Sokadszorra írom le, azért van a listában a feltöltőkártya, mert kvázi mintha kéthavonta meg kéne venned a játékot, hogy játszhass vele

Azért van rajta, mert máshogy nem lenne rajta. Így van a legjobb optikája a dolognak.

akkor a dobozos verziót kéne megvenned kéthavonta

Jaja. Akkor kéthavonta ott lenne a játékeladási listákon.

(#16) Viktor77 válasza Morden24 (#15) üzenetére

Viktor77
(félisten)

"Te meg most: az eladások száma a játékokra vonatkoztatva azt jelenti, hogy hányan vették meg, nem pedig azt, hogy hányan játszanak vele aktívan. Az egy másik lista." De könyörgöm, pont ezért mondom. Képzeletben nevezd át magadban a GC-t a dobozos játékká. GC nélkül nem részlegesen, vagy nem teljesértékűen nem játszol, hanem sehogy.
Mit számít, hogy a feltöltőkártyát, vagy a dobozos játékot veszed meg?

"Azért van rajta, mert máshogy nem lenne rajta. Így van a legjobb optikája a dolognak." Most őszintén, egy magyarországi lista kit izgat? Vagy szerinted ki találta ki így ezt a listát? Mintha szerinted valakinek érdeke lenne, hogy a listában legyen a GC.

"Jaja. Akkor kéthavonta ott lenne a játékeladási listákon." Tévedés. Így is hetente ott lenne, mivel nem mindenkinek ugyanakkor jár le a két hónap. És abban is biztos vagyok, hogy még ha fel is lenne így osztva, a szánalmas eladási számokat nem is ismerve, akkor is első lenne (mármint ha kéthavonta a dobozos játékot kéne megvenned).

MOD: Ez kimaradt: "Azért van rajta, mert máshogy nem lenne rajta." Újra megkérdezem. Láttad, hogy 5. a dobozos játék?

[ Szerkesztve ]

(#17) Morden24 válasza Viktor77 (#16) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Képzeletben nevezd át magadban a GC-t a dobozos játékká

Képzeletben a kiló kenyeret is átnevezhetem játékká, és akkor az is szerepelhet a toplistán.
De mindegy, ne vitatkozzunk ennyit ezen, annyit nem ér, sőt kevesebbet sem :K

(#18) TazLeacher válasza Viktor77 (#16) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Ezzel az a baj, hogy nem azt jelenti, hogy hányan vették meg újonnan a játékot, hanem, hogy hányan játszanak MÉG. Ennyi erővel lehetne mérni, hogy a különböző multis játékoknál hányan játszottak multit ebben a hónapban. Ez nem új játékeladás, hanem annak a feltétele, hogy játszhass. Vagyis nem arról szól, hogy új játékosokat hódít meg, hanem arról, hogy a meglévők maradnak-e. Ha holnap egy játékhoz fizetős lesz egy patch, akkor az is itt lesz a listában? A kettő között komoly különbség van. Összehasonlítani azt, hogy egy játékból mennyit adnak el azzal, hogy egy játékot menniyien játszanak, elég nagy badarság. A Blizzard oldaláról pertsze tök mind1, mert pénz-pénz, de ez nem játékeladás, minössze játékos megtartás.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.