Új hozzászólás Aktív témák

  • SalvadorLynx

    aktív tag

    válasz Dlite #4 üzenetére

    Sziasztok! Én EA access-el tolom a gamet. Szerintem nagyon jó. Online eddig egyszer játszottam. Az ellen rage quit-telt, pedig csak az első drive-ját kivédekeztem. Az ultimate team farmolós mint a fifa, de élvezetesebb. Időrabló, az biztos. Elég sok idő megtanulni, hogy mit hogyan irányíts, de pont emiatt szerintem kevésbé számít (persze nagyon sokat segít), hogy kinek jobb a kerete, de ehhez többet kell még játszanom, hogy tudjam. Egy hét masszív játék után is kezdő vagyok. De minden nap fejlődök én is és a keret is. Szerintem érdemes befizetni az ea access premierre, 15 euró egy hónap. Annyi idő pont elég, hogy kiderüljön bejön e a dolog. Ha nem, le kell mondani az előfizetést, oszt jónapot. A single challengekkel szépen fokozatosan lehet sikereket elérni a gép ellen. Engem elkapotta gépszíjj. Az NBA 2k-t régen szerettem de mára egy rablás az egész, a FIFA-t meg ismeritek. Én abba idén szerintem bele sem kezdek. Többet ér az egészségem. Szóval én adok egy különösen ajánlott plecsnit a játékra. Ha belekezdtek,a csapat építésre nagyon figyeljetek oda, mert én rengeteg coin-t és traininget (bizonyos lapokat lehet vele fejleszteni, nagyon sokat ér) , basztam el.

Új hozzászólás Aktív témák