Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Mr Bond 007 #120 üzenetére

    Te is ugyanúgy bedőltél a tévhiteknek. Terminalból parancsokkal ugyanúgy belenyúlhatsz a rendszerbe mint a windowsba a registry-ben. Finomhangolhatsz bármit csak tudnod kell mit csinálsz. De ez áll az összes unix like oprendszerre.

    Én nem azt mondtam, hogy nem lehet. Azt mondtam, hogy a cég termékeinek imázsát a "Just works" erősen meghatározza, illetve azt, hogy a nagy számok törvénye alapján kevesebb a buherálóember, mint Windows-on.

    Hidd el! Megvan az oka hogy nagyon sokan elégedettek vele.

    Eszembe sem jutott ebben kételkedni :)

    Aki mac-re vált az tuti nem dzsunka pc-ről jön hanem valamilyen brand gépről

    A minőségi brand PC-k aránya (tehát nem a teszkós, médiamárktos, vagy akármelyik bolt "nevesített" termékei) nálunk jóval kisebb, mint USA-ban. Itthon a legtöbben dzsunkával kezdenek, majd amikor megfájdul az egésztől a fejük, vesznek egy brand gépet (én is ugyanezt a vonalat követtem végig; nagyon kevesen kezdenek nálunk itthon brand gépekkel, esetleg munkahelyen találkoznak velük). Amikor pedig megszületik az elképzelés, akkor általában (ha árban van köze a dolognak a júzer elképzeléséhez) fontolóra veszik a Mac-et, ami az USA-val ellentétben itthon egy túlmisztifikált, ritkán látott eszköz.

    (#121) Mr Bond 007: Ha szerinted a Windows úgy működik, hogy van egy beépített órája, aztán 1-2 év múlva megborul csak úgy még akkor is, ha addig heti 5 alkalommal csak a Pasziánszt nyitottad meg, akkor tényleg no comment, és megint csak egy Mac fanatik vagy, aki nem a reális és igaz előnyökkel érvel az Apple termék oldalán, hanem féligazságokra vagy konkrét hülyeségekre alapozott klisékkel próbálja feketíteni a "konkurenciát".

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák