Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) wikings2

wikings2
(őstag)

Végre némileg új koncepció. Kicsit unalmasak a season részek.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Szerintem nagyon jó lett. :)

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#3) rankesz válasza hackeeeee (#2) üzenetére

rankesz
(addikt)

Csatlakoznek az elottem szolohoz.:)

Carl Zeiss Sony Planar T* 85/F1.4 ZA objektív újonnn eladó

(#4) hackeeeee válasza rankesz (#3) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Tetszik benne, h kicsit azért taktikázni kell.. :)

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#5) enginev3.0

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nagyon aranyos videó! Holnap ki is próbálom :)) :C

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#6) domperke

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Jó lett tetszik.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#7) rankesz válasza hackeeeee (#4) üzenetére

rankesz
(addikt)

Jaja, de a kicsi lányomnál emiatt valószínűleg nem ez lesz a favorit, ő még kicsi hozzá, ha lecseng az újdonság varázsa akkor szerintem hamar lejön róla...

(#8) weiss

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

Az ciki, ha én erről csak annyit tudok, hogy ez egy játék mobilra?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#9) hackeeeee válasza rankesz (#7) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Unokaöcsém már próbálkozott vele.. Mondjuk Ő is inkább "visszatért" a rio-ra azzal, hogy ez túl nehéz, bár utána később nekiesett megint. :)

(#10) enginev3.0 válasza hackeeeee (#9) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Tényleg, gyerekek, unokaöcsémnek én is mondom már, hogy kicsit rágja az apja fülét! :D

6 öreg éves

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#11) Jofi81

Jofi81
(őstag)

Reggel megvettem a barátnőmnek a PC változatot (a másik hármat még a karácsonyi akciókor megkapta). Épp most próbálta ki, neki nagyon tetszik eddig. Egy licensszel fel lehet vajon rakni egyszerre két gépre, hogy hétvégén is tudjon játszani vele? Van ennek jogi vagy technikai akadálya?

(#12) Tibi86

Tibi86
(aktív tag)

Ránézek már én is... ha már ennyire mondogatjátok. :)

(#13) Just a Danee

Just a Danee
(csendes tag)

Tetszetős, de szerintem kicsit rövid lett. Kb 2-3 óra alatt kipörgettem. ^^

(#14) Drizzt

Drizzt
(nagyúr)

Ez zseniális!!! Remek játék, tabletre tökéletes móka.

(#15) infectedmann

infectedmann
(őstag)

Én csak egy sokadik rókabőrre számítottam, de le kalappal. Sikerült megreformálniuk ezt a játékot :)
Már nagyon untam a sokadik Angry Birds, Angry Birds: Season és Angry Birds: Rio frissítést, már ráfért erre a sorozatra egy igazi újra innovatív rész. Végre megkaptuk. Remélem a jövőben már csak ilyen 'folytatásokat' kap az Angry Birds. Gondolom majd még kap pár +lvl -t ez a rész is, mire előrukkolnak valami újjal pár éven belül.

(#13) Just a Danee: Minden lvl *** lett? :D

[ Szerkesztve ]

dragonballhungary.hu

(#16) Pikari

Pikari
(aktív tag)

tehettek volna a játékmenetből is némi részletet a promóvideóba. ez nem győzött meg, hogy letöltsem.

2013 nyara -> ettől az időponttól kezdve kizárólag privát üzenetben tudsz elérni, a fórumot nem olvasom/írom, mert ÉLETEM van.

(#17) Lidl Jacob

Lidl Jacob
(addikt)

Az egyetlen mobilos játék amely leköt. Ez pedig az eddigi leghangulatosabb rész lett. Lehet ezt még fokozni? :) Bár tényleg kicsit könnyűek eddig a pályák.

Respect, seen?

(#18) rocket

rocket
(nagyúr)

Inkabb az elso resz hangulatat kene valahogy visszahozni, mert a RIO meg a Seasons se kozelitette meg, ez meg a videok alapjan megtavolabb kerult.

#13: Jonnek majd az uj palyak a verzio szam novekedesevel :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#19) iknight

iknight
(senior tag)

megvettem, és hát nem hiszem hogy 200 forintot jobban be tudtam volan fektetni ennél :)

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#20) tildy válasza iknight (#19) üzenetére

tildy
(nagyúr)

En ingyen letoltottem :) Jopofa.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) Ren Hoek

Ren Hoek
(veterán)

ZTE Blade-n próbálta valaki?

Nekem elindul és fekete képernyő és nyekk... :(
PC-n toltam a demo-t, az atomjó. Zseniálisan kitalálták, és sokkal több lehetőség van benne, mint az alapban. Szerintem nagyon sok pálya fog még jönni erre, jobbnál jobbak.

Az a kedvencem, amikor pályára áll a madár a bolygó körül, és végül becsapódik :D Lehetne vele fizikát oktatni általános suliban :D

Ezek a srácok megérdemlik, hogy szénné keressék magukat ezen. Mindenki vegye meg, nem drága. A PC verzió is csak 5 euró, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#22) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Letudtam most én is szedni. Zseniális a játék tényleg. Díjat az elmének aki kitalálta :DD

All→M8

(#23) mephi666 válasza Ren Hoek (#21) üzenetére

mephi666
(veterán)

még tegnap délelőtt letöltöttem skate-re és az aránylag hosszú töltési időt leszámítva frankón megy :K nekem is bejött nagyon, szerintem hétvégén barátnőm egész családja kérni fogja telefonra :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) saw4

saw4
(aktív tag)

Na ez a perc is eljött :) Akkor a suliban megint érdekesebb lesz a pad alatt :C

Verba volant, scripta manent. | www.uncleducky.wordpress.com

(#25) kovsol válasza Lidl Jacob (#17) üzenetére

kovsol
(félisten)

Én most töltöm a telefonra így még erről nem tudok nyilatkozni, de neked akarok ajánlani egy játékot: Ceramic Destroyer Itt is lövöldözni kell különböző robbanó lövedékeket és gondolkozni is kell benne azért, egy próbát talán megérhet.

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#26) rankesz válasza kovsol (#25) üzenetére

rankesz
(addikt)

Engem a Ceramic Destroyer eleinte lekötött, de aztán már rohadtul idegesített

(#27) mongoose123

mongoose123
(aktív tag)

iPhone 3GS-en szépen megy, és jó a játék.

(#28) Expulso

Expulso
(tag)

nagy labdába rúgtak ezzel, nem számítottam tőle sokra a "seasons-monotonítás után ..és lám, jött és jól meggyőzött. jó lett nagyon.

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#29) RexpecT

RexpecT
(addikt)

Tényleg jobb lett mint az előző részek, de azért még mindig Cut The Ropes a nyerő, abból is jó lett nagyon az új rész.

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

(#30) Silentfrog

Silentfrog
(veterán)

NAgyon jó lett! :C

(#31) LÁZ

LÁZ
(őstag)

még éjfél körül leszedtem :D , lendületből meg is lett az első bolygó, zseniális :K

fészbuk BOOTS4YOU, insta @laz_papa - LEGO 76127/80102 FOR SZÉL - PIXEL XL 128 ELADÓ - -

(#32) kovsol

kovsol
(félisten)

Sikerült kipróbálnom és az első 11 pálya után már most jobban tetszik mint a korábbi részek. A bolygók gravitációs vonzása miatt megváltozó röppályák tetszenek. :K

(#33) Ren Hoek válasza kovsol (#32) üzenetére

Ren Hoek
(veterán)

Jah és így egyre újabb és újabb pályatervezési aspektusok merülnek fel. Nem csak az a lődd szét a várat sík terepen (amúgy az alapötletből is mennyi kreativitást kihoztak a pályákon...akkor ebből mit fognak? :C )

Szerintem a későbbi pályákon már mozgó, keringő célpontok is lehetnének. Egyik pályán láttam egy aszteroidát bekúszni balról... Sajnos a demo csak pár részt enged.

(#34) Lidl Jacob válasza kovsol (#25) üzenetére

Lidl Jacob
(addikt)

Ismerem, nem rossz, végülis Angry Birds szisztéma, eleinte tetszett, de mégsem tudott lekötni egy idő után sajnos. :N

[ Szerkesztve ]

Respect, seen?

(#35) TazLeacher válasza kovsol (#32) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Igen, végre nem a sablon cucc. Sikerült egy kis új dolgot belevinni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#36) gabor900

gabor900
(csendes tag)

Iphone 3G megy???

Pénz & Sárm A KFT. Én vagyok!

(#37) hackeeeee válasza gabor900 (#36) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Akkor itt is..

(#38) banhammer

banhammer
(veterán)

A Google Play-en miért adják ingyé?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#39) hackeeeee válasza banhammer (#38) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Kérdezd meg a Rovio-t.

(#40) kovsol

kovsol
(félisten)

és windows mobilra nem adják ki?

(#41) banhammer válasza hackeeeee (#39) üzenetére

banhammer
(veterán)

Még ha fizetnének akkor se játszanék vele!

Biztos én vagyok furcsa, de nekem nem jött be a játék.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#42) Apika

Apika
(Közösségépítő)

Én is letöltöttem. Nekem a kedvencem...

(#43) Ren Hoek válasza banhammer (#41) üzenetére

Ren Hoek
(veterán)

Elsőre én is így voltam vele... Mit nekem ez a mainstream szar, amit mindenki istenít, tök gagyi.

Aztán a WC-n ülve, mondom megnézem mi ez. Eleinte gagyinak is tűnt. Aztán azt vettem észre, a kábelfektetés mellett rituális tevékenység lett az Angry Birds, és egyre hosszabbra nyúltak a barnamedve szeánszok :D

Persze ízlések és pofonok, de ez az új verzió nagyon frankó lett. De alapvető, hogy az egyszerűsége miatt zseniális. Gyakorlatilag egy minimalista játék, a maga módján.

[ Szerkesztve ]

(#44) LÁZ

LÁZ
(őstag)

aztán megvolt e a supermario-s meg a space invader-es bónuszmap az első bolygón? :D

fészbuk BOOTS4YOU, insta @laz_papa - LEGO 76127/80102 FOR SZÉL - PIXEL XL 128 ELADÓ - -

(#45) enginev3.0

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

kipróbáltam és nagyon jó :C
Sógorom is egyből kérte :K

(#46) tildy válasza banhammer (#38) üzenetére

tildy
(nagyúr)

Mert az androidosok csorok , akinek meg ios-e van az ugyis kifizeti ;]
(Bocs nem hagyhattam ki, ha mar multkor az iphone topikban megkaptam az oltast, mier tnem lehet keresesnel szurni az ingyenes progikra)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) .noxwill

.noxwill
(veterán)

A Boss Fight nagyon komoly :D :D

All→M8

(#48) Lidl Jacob

Lidl Jacob
(addikt)

Lehet a telefonom hibája, de ma 13 óra alatt le merült az SGSL, pedig csak 23 percet játszottam vele... Máskor 3-4 napig simán elmegy napi 20 perc játékkal, folyamatosan bekapcsolt wifivel is. Csak a Space-t telepítettem mostanság, szóval valószínűleg ez az oka.

[ Szerkesztve ]

Respect, seen?

(#49) .noxwill válasza Lidl Jacob (#48) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Rendesen bezártad az appot vagy hagytad futni a háttérben?

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#50) ferensz válasza kovsol (#40) üzenetére

ferensz
(senior tag)

Nem, és a Rovio azt nyilatkozta, hogy még csak tervbe sincs véve az, hogy Windows Mobile-ra portolják.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.