Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolller

    tag

    válasz Silverboy #1 üzenetére

    köszönöm a kommented! Sokat segít, és így érzem én is. Most nehéz lesz 180 fokos fordulatot venni, de ha új lendületet kap az élet sokkal jobban fogok tudni reagálni az elém kerülő lehetőségekre mind munka mind magánéletben.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • lolller

    tag

    válasz janeszgol #3 üzenetére

    Simán lehet igazad, újabban már éreztem is egy belsőkésztetést a gyermekvállalásra. Aztán gyorsan átgondoltam és rájöttem, hogy még ahhoz gyermek vagyok én is. Tovább gondolva valószínűleg a gyermeki örömök miatt támadt fel ez, a világra való rácsodálkozásuk miatt. Átgondolom milyen lehetőségek lennének erre. Ami már magamtól is eszembejutott, hogy állatmenhelyre elmegyek önkéntesnek. Hasonlóan értékelik a figyelmet mint a gyerekek és hasonlóan hálásak érte, közbe meg tényleg önzetlenül segít az ember.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • lolller

    tag

    köszönöm a válaszokat srácok! Köszönöm a bíztatást! :R

    Írtátok, hogy többet kellene természetben lenni, természet közelibb dolgokat csinálni. A valóság az, hogy én is így gondolom. Nem tértem ki részleteiben erre, de mielőtt elkezdődött ez az egész téboly előte pont így éltem az életem és borzasztóan hiányzik is. Sokat is gondolok ezekre, egyelőre sajnos minden formában akadályoztatva voltam és pont ezen szeretnék változtatni. Napi 10 órákat ülök egy irodában lámpafényben, ablak az nincs. Szerintem nem csak a munka jellege, de a körülmények közjátéka is változtatja "robotokká" az embereket. Nem kell messzire menni, nincs ez máshogy egy gyárban sem, ugyan ezek a körülmények. Tisztelem azokat az embereket akik ilyen helyzetben is képesek megőrizni a fizikai- mentális egyensúlyt és tudnak boldogok lenni.

    Éppen ezért is megyek most wolt futárnak. Teljesen más munka, de ami a legjobban tetszik benne az, hogy végre kiszabadulok a két cellámból, ha másért nem mert dolgozni kell. Mivel biciklivel szeretném csinálni így a mozgás is meglesz. Biztos vagyok benne, hogy ez már önmagában hozna egy fordulatot, hogy nem ülök egésznap. Az már csak pluszban nagyon jó, hogy tavasszal egy kis pihenés után fogok hozzá. Gyönyörű tavaszi idő, illatok, kellemes hőmérséklet. Megmondom őszintén, nagyon várom már. Egyelőre, csak ősz végééig, a rossz idő beállítáig tervezem csinálni, aztán majd meglátjuk. Lehet maradok.

    Most kicsit elbizonytalanodtam, de nem hagyom, hogy a "rosszmájú" gondolatok elrettentsenek. Most van még rá ~2hónap, remélem addig a várólistán is sorra kerülök és Áprilissal munkába állhatok.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • lolller

    tag

    Na, egy órája megtettem. Mostantól csak előre nézek. :) Furcsa érzés, de nagyon felszabadító.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • lolller

    tag

    válasz hszilard666 #16 üzenetére

    Köszönöm! Neked pedig sok kitartást! Mit jelent, hogy tengődsz? Miért nem találod a helyed? Ha szeretnél beszélgetni róla, dobd be ide. Hátha konkrét tanáccsal nem is tudunk segíteni, hogy mit tegyél, de megpróbálhatnánk. Nekem már az nagy erőt adott, hogy kiadtam magamból.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • lolller

    tag

    válasz lornname11 #14 üzenetére

    Ebben is nagy igazság van. FB-m már kitakarítottam, többnyire csak mopsz, franciabulldog és bostonterrier kutyus képek jönnek szembe a csoportokból. :DD A napi politikától pedig most próbálom teljesen függetleníteni magam.

    bkercso, totron, Ti pedig maradjatok meg kérlek ilyen pozitívnak, sztem fórumon kívűl is sok erőt tudtok adni a hozzámhasonló elveszetteknek. Jókat írtok nagyon. Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

Új hozzászólás Aktív témák