Új hozzászólás Aktív témák

  • lolller

    tag

    köszönöm a válaszokat srácok! Köszönöm a bíztatást! :R

    Írtátok, hogy többet kellene természetben lenni, természet közelibb dolgokat csinálni. A valóság az, hogy én is így gondolom. Nem tértem ki részleteiben erre, de mielőtt elkezdődött ez az egész téboly előte pont így éltem az életem és borzasztóan hiányzik is. Sokat is gondolok ezekre, egyelőre sajnos minden formában akadályoztatva voltam és pont ezen szeretnék változtatni. Napi 10 órákat ülök egy irodában lámpafényben, ablak az nincs. Szerintem nem csak a munka jellege, de a körülmények közjátéka is változtatja "robotokká" az embereket. Nem kell messzire menni, nincs ez máshogy egy gyárban sem, ugyan ezek a körülmények. Tisztelem azokat az embereket akik ilyen helyzetben is képesek megőrizni a fizikai- mentális egyensúlyt és tudnak boldogok lenni.

    Éppen ezért is megyek most wolt futárnak. Teljesen más munka, de ami a legjobban tetszik benne az, hogy végre kiszabadulok a két cellámból, ha másért nem mert dolgozni kell. Mivel biciklivel szeretném csinálni így a mozgás is meglesz. Biztos vagyok benne, hogy ez már önmagában hozna egy fordulatot, hogy nem ülök egésznap. Az már csak pluszban nagyon jó, hogy tavasszal egy kis pihenés után fogok hozzá. Gyönyörű tavaszi idő, illatok, kellemes hőmérséklet. Megmondom őszintén, nagyon várom már. Egyelőre, csak ősz végééig, a rossz idő beállítáig tervezem csinálni, aztán majd meglátjuk. Lehet maradok.

    Most kicsit elbizonytalanodtam, de nem hagyom, hogy a "rosszmájú" gondolatok elrettentsenek. Most van még rá ~2hónap, remélem addig a várólistán is sorra kerülök és Áprilissal munkába állhatok.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

Új hozzászólás Aktív témák