Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    Szerintem nonszensz, hogy ne lehetne e-mail címet változtatni bármelyik online hozzáférést adó szolgáltatásnál. Ha erre tényleg nincs lehetőség, akkor már magát a szolgáltatást megfontolnám, érdemes-e igénybe venni (legyen az akár jó nevű bank vagy bármi más). :U

    Én mindamellett, hogy több GMail-es postafiókom is van, fenntartok néhány fizetőset is (részben a piciny családi vállalkozásom miatt), amit egy hazai tárhely szolgáltató üzemeltet, saját .hu domain-nel, éves díjért. És mivel a tárhelyem véges (mindössze 5 GB), a leveleimet szoktam néha archiválni, takarítani, és nem utolsó sorban rákoppintani a levelező partnereim orrára, ha óriás csatolmányt küldenek nekem. :) Megosztani pedig csak legvégső esetben szoktam Drive-ról, minden mást ideiglenesen teszek elérhetővé a saját webtárhelyemről, amit használat után törlök.

    A ProtonMail-lel egyébként nincs tapasztalatom, de szerintem nem szükséges ennyire messzire menni. Egy magyar szolgáltató is lehet megbízható, nem muszáj nagy és nemzetközi hírű. A lényeg, hogy Te magad is gondoskodj az adataid biztonságáról, rendszeres mentéséről!

    Ja, és a saját domain-es e-mail cím azért is jó buli, mert ha a korábbi szolgáltatód esetleg beadja a kulcsot, a domain attól még a Tiéd, és a postafiókodat bármikor átköltöztetheted máshoz. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák