Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#1) Kvelstadt

Kvelstadt
(PH! kedvence)

Köszi a tesztet.
Most hogy megjelent minden dlc, most fogom megvenni az egészet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt roszkor!"

(#2) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Egyszerúen zseniális játék. A grafikája csúcs, ilyen hangulattal legutóbb az Alice játékokban találkoztam. A zenéje meg úgy ahogy van tökéletes. Számomra egy óriási klasszikus ez a játék a Limbo és az Inside mellett.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#3) Kvelstadt válasza GodGamer5 (#2) üzenetére

Kvelstadt
(PH! kedvence)

Nekem a limbo és sz inside kimaradt. Nem rosszak de engem nem fogtak meg annyira.
Ebből vagy két videót láttam és rendeltem elő a gyűjtőit.

(#4) Balika911 válasza Kvelstadt (#3) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Remek játékok pedig. Ha esetleg úgy alakul, érdemes lehet még egy próbát tenned velük.

Más:

Azt jól gondolom, hogy a 'Little Nightmares Complete Edition' nem egy külön játék, hanem egy alapjáték + DLC bundle? Steamen kíváncsiságból a kosárba raktam a Complete Editiont, de nem engedte megvenni, mert nekem az alapjáték már megvan.

A 'Little Nightmares Complete Edition' Steam könyvtárban is így jelenik meg, vagy csak úgy, hogy 'Little Nightmares'?

[ Szerkesztve ]

(#5) laleh válasza Kvelstadt (#1) üzenetére

laleh
(PH! addikt)

Én is, nagyon tetszik, nagyon ha hangulatos játéknak néz ki.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#6) Jackie_Chan válasza laleh (#5) üzenetére

Jackie_Chan
(fanatikus tag)

Kiváló játék. Engem NAGYON megfogott.Minden percét imádtam.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte"

(#7) Scholes9 válasza Kvelstadt (#1) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Előbb utóbb én is így fogok tenni :) Nem sietek, de egy akció keretén belül megveszem :) Sztem PS4-re :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Kvelstadt válasza Scholes9 (#7) üzenetére

Kvelstadt
(PH! kedvence)

Én se vettem még meg. Csak jó tudni hogy már nem kell tovább várni mikor oda jutok hogy játszak vele.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.