H​i​rd​eté​s​

2018. január 21., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) CPT.Pirk

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hmm, az EP3 valóban kicsit egyszerűbbnek hatott mint az EP2 ahol a Tempest előadása valami zseniális volt, de azért volt benne egy-két csavar.

És megint sikerült olyan választást adni a végére, aminél nem egyszerű dönteni. :K

Kíváncsian várom a bónusz epizód érkezését.

(#2) woros

woros
(őstag)

Köszi a cikket, de a játék vége nagy csalódás volt, többre számítottam.

(#3) laleh

laleh
(PH! addikt)

Istenkirály!

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078

(#4) GodGamer5

GodGamer5
(fanatikus tag)

Az új széria első epizódjával játszottam, de nekem nem jött be.

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#5) GoTReX

GoTReX
(őstag)

Annyira felkapott ez most külföldi Streameken , hogy le is szedtem 1-5-ig az eredeti epizódokat. Az első epizód után , nagyon hangulatos és érdekes alkotásnak tűnik. :U :) Kicsit mintha egy könyv lenne, de hasonlíthatnánk egy interaktív sorozathoz is :U

(#6) Mister_X válasza CPT.Pirk (#1) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Fél percig néztem a képernyőt, majd zokogva mondtam, hogy sajnálom és nyomtam rá az egyik lehetőségre. Ha nem előzmény lett volna a Before the Storm, azaz nem tudjuk, hogy mi lesz Rachel sorsa, akkor biztos távolabb állnánk a global 50-50 válaszadástól, mondjuk 20-80 arányra.

4... 3... 2... 1... Engage! --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.