Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mjani1172

    addikt

    válasz Zé. #98 üzenetére

    Egyszerűen nem látni az értelmét amit ezek a gyártók (htc, lg, sony) "produkálnak." Itthoni, európai aggyal olyan, mintha orbán cégét gyurcsány vezetné, soha semmi értelmes dolgot nem csinálnak.
    Elég lenne ha három (alsó, közép, felső) normális készüléket, szimpatikus áron, piacra dobnának. Jó szoftver, egy normális akku, és nem lenne gond.
    El kéne adni a termékeket, vissza kéne szerezni a piacot, futtatni kéne magukat.
    Ehelyett divatjamúlt vagy használhatatlan idióta dolgok jönnek, jellemzően megkésve.
    Minden piacon más, átláthatatlan, van hogy több mint fél év késéssel jelenik meg a már eleve lemaradt termék, kb 1 hónapig látni, azrán eltűnik.
    Tényleg nem tudnék semmi jót mondani róluk, pedig a tudás megvan, erről már meggyőződtünk, de 4 éve valami ezeknél eltört.
    Sony: A készülék alakja borzasztó, nehezen használható, az akku kicsi, a kamera szar..
    Nem is veszik.
    Ezeken mennyi idő változtatni egy ilyen cégnél?
    Kb 1 perc. Nem néznek semmi statisztikát?
    De azért sem.
    Htc: nem is tudom hogy léteznek e még.

    [ Szerkesztve ]

  • gyurma888

    aktív tag

    válasz Zé. #98 üzenetére

    Nem véletlen. Az emberek nem szeretnek várni. Én V30-at akartam 3 évvel ezelőtt, viszonylag sokáig vártam. Fél év után feladtam és vettem mást. Más még ennyit sem vár szerintem. Ezt kellene rendbe rakniuk.

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Zé. #106 üzenetére

    Kénytelen vagyok egyetérteni :D mármint a kijelzők kapcsán, egyébiránt a V60 tudását kimondottan korrektnek tartom, a stabi például baromi jó, hangban semmi sem versenyez vele, akkuban is erős, én is tojok a 90 Hz-re (de értem, hogy mások nem), szóval nekem az a személyes véleményem, hogy ha nem lenne a Fold a kezemben, akkor simán a V60 lenne az én használatomra a tökéletes termék (videó, hang, akku), viszont túlságosan hozzászoktam ahhoz, hogy kihajtogatom a telefonom, a franc sem gondolta volna, hogy ez ilyen addiktív :D

    A G8X sokáig volt nálam, most egy barátom használja, aki eleinte imádta, hogy milyen menő, hogy van másodlagos kijelző, de hónapok óta a fiókban van, elő sem veszi, mert macerás és bumfordi. És annyira sok előnye azért nincs. Szóval egyet tudok azzal érteni, hogy ezt vagy megcsinálják klasszisokkal jobban, vagy ne erőltessék. Ez most nem az a fícsör, amivel el lehet adni egy csúcsmodellt, ennyire nem lehet építeni a játkosokra sem, meg azokra sem, akik sokat írnak telefonon, mert még nekik is macera.

    Viszont azt is gondolom, hogy az LG cuccok ugyan nem állnak az élen az innovációs bajnokságban, de átgondoltságban még mindig nagyon jók, az LG UI állati kényelmes, de nem csicsamicsa és jól válogatják össze, hogy milyen funkciók kellenek okvetlen, de melyek azok, amelyeket el lehet hagyni. Ha a jack és a dedikált zoom kamera között kell választani, akkor például full egyetértek abban, hogy inkább jack, a hibrid zoom elég ügyes ahhoz, hogy ne hiányozzon még egy szenzor hátulról.

    De bármennyire is kedvelem a V60-at, nem úgy kell megítélnem egy telefont, hogy nekem pont megfelel, akkor az a király. Hanem úgy, hogy mások adnak arc alapú feloldást, 90-120-144 Hz-es panelt, nagyobb felbontást, jobb fotós képességeket, DeX-et, gyorsabb töltést, és egy csomó embernek ezek fontosabbak, mint a quad-DAC.

    Ja és minden mást pont meg lehet már venni, ezt meg majd ősszel...

    [ Szerkesztve ]

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák