Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    Vártam ezt a tesztet nagyon, főleg a multimédiás képességek miatt, amit sajnos a tesztben nem sikerült kellő alapossággal bemutatni :O

    Bog: kérlek, ha még nálatok van a készülék, egészítsétek ki a tesztet a videós képességek érintőleges bemutatása helyett, egy korrekt, alapos kivesézéssel + (érthetetlen módon) megint elmaradt a raw képek beszúrása (low light körülmények között is). Ha már itt tartunk az sem mellékes infó szerintem, hogy a tele lencsével lehet-e manual módban fotózni és ilyen apróságok. Ha már V széria (videóra nagy hangsúlyt fektet a szériánál az LG) és házon belül most debütáló tele lencse, sokkal több infóra lenne szükség.

    Nem lehetne visszatérni (legalább a nagyágyúknál) a picit részletesebb kamera bemutatáshoz? Én ennek örülnék a sok infó mellett leginkább: normál jpeg képek minden lencsével + letölthető (nem butított youtube minőségű) videó sample-k (4k 60 és 30fps, fHD 60 és 30fps, lassított mód) és módosítatlan raw fájlok (ha a készülék tudja, akkor tele lencsével is). Visszafejlődést érzek ezen a fronton, amit személy szerint nem tudok hova tenni. :( :R

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák