Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz falijja #220 üzenetére

    "Kijelző pl látatlanba megmondom szarabb"

    Ha nem pirosodik akkor máris jobb, kollégám S8+-a is olyan szép pirosas. Jól elkefélte a Samu az S8 kilejzőt. Persze ott is volt, hogy majd javítják. Jah, legfrissebb szoftverrel is piros a kijelző felső meg oldalsó része.

    "Hardver egyforma"

    Csak van egy szoftver része is ami nem egyforma. Saját szememmel látom a Samu még mindig nem tudja rendesen optimalizálni a szoftverét hiába állítják ezt sokan. Az LG se 100%-os, de tapasztalatom alapján a G6 gyengébb hardvere ellenére összességében kevesebb döcögéssel találkozom mint az S8+ esetében. Van akinek ez nem zavaró vagy nem veszi annyira észre de nekem speciel feltűnik.

    Kameránál is erős túlzás as húgyfos kifejezés. Ha nem 1:1-ben nézed a képeket annyit fogsz tapasztalni, hogy az LG színvilága valósabb a Samsung meg túltolja a színeket, mint ahogy eddig is. 1:1-ben viszont valóban kijönnek a problémák, de ez sem mindenkinek fontos. De azért illene jobb szenzorral szerelni 2017-ben az abszolút csúcs telójukat, már a G6-ot is illett volna. Na de majd lesz mit javítani a következő generációkban.
    Meg hát a kameránál azért van egy nagy látószögű lencse amivel hangulatos képeket lehet összehozni, mivel a legtöbben közösségi oldalakra fotózgatnak oda tökéletes az a minőség amit képvisel. Bár szerintem ha visszanézi az ember egy fullHD TV-n ott sem igazán látni hogy szar lenne a minőség. Én pl emiatt választottam nagyrészt a G6-ot és hónapok alatt nem untam meg a dolgot szóval abszolút pozitívum. Ilyen a Samsungnál nincs.
    A hángzást már írtad, illetve a küllem is sokat számít van akinek ez jön be jobban van akinek az. De manapság ez is erős tényező a döntésben mivel divat eszközökről beszélünk. Nem egyértelmű melyik jobb választás.

Új hozzászólás Aktív témák