Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akcsy

    tag

    bubus66
    Az SGSA már egyből SD-re telepít?? Most tesztelgetem, le lett töltve rá pár alkalmazás, de mind a telefon memóriájába tette...

    Egyébként nem semmi amit észrevettem... Anno mondtam nektek, hogy a közelségérzékelő pirosan világít...
    Nah ez szépen előjött az utóbbi napokban is... Nem akartam belenyugodni, úgy voltam, hogy jövőhéten el is viszem garanciába ezért...
    Ma felkeltem, pont ki volt lőve a wifi(nem is jött semmi értesítés, stb), nem is kezdett pirosan világítani, és gondolkodtam, hogy anno mikor elkezdte, a Popup Notifier is fent volt, ezt reggel nem is jelezte, nem is világított, gyorsan le is töröltem, azóta se látom már azt a világítást...
    Most elképzelhető, hogy egy alkalmazás(mellesleg fizetős) lett volna képes mókolni?

    Ezen kívül páran beszéltük, hogy milyen rossz, hogy nincs automatikus fényerő szabályozó rajta...
    Pont rátaláltam a Lux alkalmazásra(nem tudom ki ismeri) ha jól láttam, alternatívaként az előlapi kamerát alkalmazza (hogy tudja mekkora fényerő van kint) és meg kell mondanom nekem tökre bevált, szóval sötétbe nem égeti ki a szemem, ha napnál előkapom látom a kijelzőt is... :D

Új hozzászólás Aktív témák