Új hozzászólás Aktív témák

  • akooos

    veterán

    Vártam már ezt a tesztet, köszönöm :R
    Már eddig is be voltam indulva erre a telefonra, ez most rádobott egy jó nagy lapáttal.

    "Nos, el kell mondani, hogy veszettül gyors eszközről beszélünk, végre nincsenek idegesítő megakadások, hosszabb gondolkodások, minden gyorsan megnyílik, a kijelző reszponzív, vagyis összességében elmondható, hogy kiválóan lehet használni főszereplőnket. A konkurenseknél gyengébb IGP ellenére a játékokkal is könnyedén megbirkózik a masina, a Real Racing 3 például szintén röccenésmentesen futott. Erősebb igénybevétel esetén a készülék hátulja egyáltalán nem, az üveg előlap felső része viszont annál jobban melegszik, bár az LG-től azt az információt kaptuk, hogy ennek nem feltétlenül kellene így történnie."
    Ha a játékok közben nem röcög, alig melegszik, akkor nekem pont jó lesz :) Nem sűrűn játszok, úgyhogy ez a veszély nem fenyeget.

    A megújult LG Health baromi jól néz ki, már a G3 verziót is szerettem, de ez okosabbnak tűnik valamivel.

    A kamera betegesen jó lett, érdekes lesz az S6-al összehasonlítani majd. Azt viszont sajnálom, hogy a videózási képességek maradtak ugyan azok, mint eddig. Örülnék egy 1080p-s 120 FPS-nek, vagy inkább 240.

    A zenelejátszó is egész korrektnek tűnik, kíváncsian várom, hogy milyen lesz használni.

    Ha kibír 12 órát az akksi, mondjuk 5,5-6 óra SOT-al akkor nincs több kérdésem.

    Azért a QuadBeat 3 fülest megnéztem volna, hogy milyen.

    Egy szó, mint száz, nem kell más telefon, csak ez most :)

Új hozzászólás Aktív témák