Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Raysen623 #21 üzenetére

    Mire vagy kíváncsi?

    Meg fogsz lepődni, de én már az EA féle lootbox hisztit sem tattottam akkora dolognak, mint amekkorára fújták. Egyszerű a képlet nálam, mikrotranzakció, lootbox, egyre megy, és vagy veszel, vagy nem. Fizettem én már ilyen hülyeségekért nem keveset, Dota 2, Star Wars: Galaxy of Heroes, Warframe, stb. De volt amiben nem voltam hajlandó, Overwatch, CS:GO, stb stb.

    Azt hiszem, a Battlefront 2-n kívül semmiben sem találkoztam olyan rendszerrel ami jogtalan előnyhöz juttatta volna a játékosokat. Igaz azt én nem is vettem meg.

    Szóval, lesz a The Division 2-ben mikrotranzakció.. és?! Baromi hülye emberek dolgoznak a Massive-nél, de még ők se mernek bevállalni egy újabb "felháborító" rendszert. Szóval nem kell fosni. Lehet majd sapikat, kesztyűket, meg ilyen hülyeséget venni. Sőt, lehet, hogy skinekhez majd máshogy nem is férhet hozzá a játékos. De ez nem fogja befolyásolni azt, hogy a DZ-ben majd még mindig az erősebb kutya... :)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák