Új hozzászólás Aktív témák

  • SutPet

    aktív tag

    Vidéken a csodás tréhómmal szívok, akárhányszor hazamegyek telefonálgatás hogy szar a vonal eldobálja a netet 5 percenként... babrálnak valamit a vonallal, lassabb lesz de legalább már csak óránként dobja el... routert már nem is tudom hányszor cseréltek, a legszebb az volt mikor hűségidő hosszabbítás és közlik hogy hozzám 4 router van bejegyezve... A szerelő mindig csak beírta az újat de amit elvitt azt b*szott kiírni :D

    Fővárosunkban meg a nagy kék szivat... egy éve szeretnék a 100/100-ról feljebb váltani, oldalukon megnézem tudnám az 500-ast rendelni, tök jó menjünk be módosítsuk az előfizetést. Hát mondanom se kell mai napig nem lett megemelve pedig 2 havonta bementem csapkodni... Legutóbb már azt mondta az ügyintéző hogy nem képes rá a vonal, mondom az érdekes mert előttünk itt lakóknak is 500-as volt tőletek...

    De a bekötés is parádésan ment. Szerződés megköt, majd jönnek szerelni. mondom nem kell nincs mit mert előzőleg is az volt és ott a kábel. Az nem létezik mondják. Akárhogy kértem hogy adják már ide a felhasznevem meg jelszót nem adták majd a szerelő hozza ki... Mondták 3 hét kb mire kijönnek. WTF??? Neb*sszamármeg hogy 3 hét hogy kihozza a rohadt szerződést a szerelő akinek semmi dolga... De ennyi lesz.
    Nagy nehezen ismerős ismerősének az ismerőse szerelő és mondta hogy útba ejtenek minket ajánlják hogy tényleg ne kelljen szerelni. Kijönnek majd a "jé itt tényleg van kábel, ha már itt vagyunk azért ellenőrizzük a vonalat".

    Cégnél júpíszí van az is megér egy misét mikor velük kell kommunikálni.

    God must love stupid people, he made so many of them.

Új hozzászólás Aktív témák