Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Köszi az írást, remekül felpimpelted a gépet.)
    Én is egy ilyet használok, csak T9400 prockóval.

    Az intel GMA-val viszont van baj, nálam jobban melegszik tőle az egész gép, mintha az ATi megy..
    Windows 7 alatt még akadozott a böngészés az intellel, tehát nem olyan smooth a görgetés ahogy megszoktam, szóval nem látom értelmét már ennek az integrált cuccnak, úgyhogy le is tiltottam BIOS-ban.

    Azóta már linuxot használok, csakis ATI-val, macerás még a dual VGA, és ugye értelme sincs, illetve még megvan a windows is Mass Effectezni néha, mert bár eggyel kisebb mint a natív felbontáson, de fullon viszi a ME2-t, nagyon megörültem neki. A 3-at még nem próbáltam.

    Nekem ez az első notebookom, PC-ről váltottam és nagyon meggyőzött, mindenkinek ki kéne próbálnia, egy gépnek ilyennek kell lennie. Szerintem már nem fogok semmit se venni csak Thinkpadot, mert bizony ezzel elég magasra tették nálam a lécet :D

    Jah a kijelzővel kapcsolatban, én úgy látom, hogy ez egy nagyon gyenge megjelenítő, a betekintési szögekkel nekem nincs bajom, viszont a színek halál bénák. Ezt a gépet megelőzőleg is egy TN monitort használtam (LG) de még annak is sokkal szebbek voltak a színei, itt ahhoz képest is iszonyat fakóak. Nem vagyok grafikus, szóval zavarni nem zavar, de csak ezt a két negatívumot tudom felsorolni: a kijelző és az intel GMA.

    Ettől függetlenül ez a gép simán túlteljesíti a notebook kategóriát (ha nem a játékokat nézzük).

    Egyébként érdemes lenne T9400-ről P-re váltani? Ahogy látom csak a TDP a különbség, ugye? Illetve mennyibe kóstál egy ilyen prockócsere?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák