Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    Én is megvettem egy fekete LP40-et, abban bízva, hogy amire használom, arra éppen elég lesz:
    - nem tűröm az agydugós cuccokat
    - szeretem, ha van némi kontakt a környezeti zajokkal
    - kis helyen elférjen (vonattal + összehajtható TILT biciklivel járok és a kormánytáskámban el kell férjen mindenem, beleértve a telefonom töltőfeje + Type-C kábele)
    - ha Type-C töltőcsatlakozós az előny, ugyanis így nem kell + kábelt cipelnem
    - utazás közben főként beszélgetős podcast-eket, youtube-ot hallgatok, ritkán zenéket.
    Engem idegesítenek azok a BT-fülesek, amik egy állandó hangerővel (ami általában hangosabb, mint ami a komfortzónámba belefér) beleüvöltik a fülembe, hogy most bekapcsoltam őket vagy kikapcsolnak vagy bejövő hívásom van. Ennél ilyen szerencsére nincs, diszkrét "nonfiguratív" hangjelenség jelzi, hogy megnyomtam a gombot, nyugtázza a többszöri érintést vagy éppen bekapcsol/kikapcsol.
    Nos, ezeket megugorja azon a szinten, ami számomra még belefér.

    Eleinte idegesítő volt az érintés-vezérlés túlzott érzékenysége, aztán 1-2 nap alatt belejöttem, most már ritkán hibázok vele (szám átléptetés, hangerő-szabályzás, szüneteltetés). Akkor sikerül véletlenül rányomnom, amikor veszem ki a fülemből vagy rakom be, de mostanában gyakorlom, hogy a hangszóróhoz közeli széles részét fogom meg. Ez a touch-controll feature inkább csak a webshopos leírásban néz ki jól, élőben csak hátrányos, oldalanként egy-egy fizikai mikrokapcsolós nyomógomb sokkal értelmesebb lett volna.

    Evés közben esett már ki a fülemből, de sapkával például soha egy percig sem aggódtam, hogy a vasútállomásokon a zötykölődős macskakövön teleszkóp nélkül kiskeréken biciklizve kiesne. Viszont ki fogom próbálni valami másik füles szivacsával, ahogy az előttem szólok írták.

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák