Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    válasz Tetsuo #31 üzenetére

    Ezt így leírni elég érdekes. Vegyél elő egy FM1 gépet és kezdj el játszani dvga nélkül, csupán az APU-val egy darab memória modullal. Majd próbáld ki, hogy mellé raksz még egy ugyan olyat.
    De én a 200K-s laptoppal sem szenvednék felemás modulokkal, és azért nem olyan kevés pénz az érte. Elég sokan maximum ennyit áldoznának rá akik még néha játszanának is alap szinten, és bizony sokat nyom a latban egy jól működő gyors dual chanel.
    A tesztpéldány pedig középkategóriásnak van ugyan írva, de az maximum csak az ára, mert tudását illetően, ez csak egy alsó kategóriás gép. Én mondjuk nem is találtam 190K-ért 8 giga rammal, 512giga ssd-vel szerelt verziót jelenleg az általam preferált beszerzési forrásoknál. De ettől függetlenül teljesen jó otthonra anyukának, apukáknak, de szerintem is túlárazott egy cseppet.Bár az igaz, hogy a vékonyabb gépekért, pláne ha 14 colos, többet kérnek a gyártók, mert ez már mobil, mint az állat, és egy 1.92 kilós 15.6 colos géppel meg már röghöz vagyunk kötve.

Új hozzászólás Aktív témák