Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    válasz emelhu #250 üzenetére

    Ez sem az igazi baj hanem:
    Egyrészt hogy simán lecsukhatnak egy vakáción, mert olyan államból jöttél ahol legális amit csinálsz a partnereddel. De ott meg büntetőjogi tétel. És ha valaki szóvá teszi ezt, akkor az a pedofilokkal van. A nagy államon belüli kettős mérce a sok kis államban.
    Másrészt döglött emberre #metoo-zni annyi év után, hogy ne lehessen szinte semmit kideríteni az kb hullagyalázás. Főleg, hogy E odaküldi a csajt, hogy látod azt az öltönyöst? (M) Legyél vele jó, adtam az egyetemnek pénzt, ő meg kapjon kis extrát is. Persze máig tisztázatlan, hogy tényleg összefeküdtek-e, mert M nem nagyon akart, de kb bárkire rá lehet így küldeni valakit valami party-n, buliban, akár irodában. És ez a főbb baj. Ha ma el akarsz lehetetleníteni valakit, akkor kikeresel valami céges rendezvényt ezer évvel ezelőttről, és pár gold digger vagy karrierista simán hajlandó bárkire tét nélkül 17-re lapot húzni. Ha ez megtörténik, akkor az SJW közösség összezár, és akár vélt, akár valós az indok úgy bevédik, hogy ha igaza is van, akkor maga a gyanú miatt lesz ellehetetlenítve. De karaktergyilkossági kisérletet láthattunk pl a Zaklatás című filmben is.

    [ Szerkesztve ]

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz emelhu #247 üzenetére

    A Weinstein-botrány után ezen én egyáltalán nem csodálkozom, hogy a döntéshozók védeni akarják a hátsójukat. Mondjuk olvastam olyan feminista színésznőről is, aki örült annak, hogy most már nem akarják ölelkezés címszó alatt "letaperolni" őt, hanem egy határozott és távolságtartó kézfogással üdvözlik.

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák