Új hozzászólás Aktív témák

  • valakky

    aktív tag

    válasz pigster #20 üzenetére

    De jó neked. Nekem így 8 giga rammal, napi 1x biztos hogy újra kell indítani, vagy épp bezárja is magát. Mondjuk nem tudom, 100-as nagyságrendben mi szükség van fülekre, azon kívül, hogy így nagyot lehet mondani rá.
    Lehet egyébként az addonok tehetnek róla, mert mondjuk, ha kiegészítők nem lennének hozzá, gyanítom a kutya se használná már. De legalább állandóan nyirbálják őket az elmebeteg frissítési rendszerükkel, most meg egy idő után betára kellett átállnom, mert indulás után szegényke kilőhetetlenül ott maradt, anélkül, hogy egyáltalán elindult volna, persze letiltott kiegészítőkkel nincs gond, de ha bármelyiket engedem, akkor már meghal... De már azon is így jött egy frissítés, ami rottyra rakta ugyanígy.
    Így az esr-e kellett visszaállnom. Gyanítom megint fork lesz a vége, akkor tértem vissza pale moonról, mikor többszálas lett, gondoltam megint csak tákolni fogják, és bejött. Abban a pillanatban lépnék ff-ről chrome-ra, ha lehetne ottoldalt futó előzménysáv, meg pár egyéb dolog, ami jelenleg nincs, csak ff alá. Jobban mondva van kiegészítő hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák