Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #50 üzenetére

    2023 május

    Vettem:
    - Ultra Blade (iOS)
    - Sponge Bob Squarepants: Battle for Bikini Bottom (iOS)
    - Plants vs Zombies Ad Removal (iOS)
    - Battle Chasers: Nightwar (iOS)
    - Beat Saber music pakkok (PS VR2)
    - Horizon: Forbidden West - Burning Shores (PS5)

    Végigjátszottam:
    - Tails of Iron (PS5)
    - Borderlands 3 (PS5)
    - Rage 2 (PS5)

    Jelenleg ezzel játszom:
    - Tomb Raider Reloaded (iOS)
    - Horizon: Forbidden West: Burning Shores

    Az utóbbi időkhöz képest egész aktív volt a hónap gaming téren. iOS-re vettem pár játékot az akciók miatt, de végül rendszeresen játszott cuccként a Netflixes Tomb Raider Reloaded maradt meg. Vicces módon kicsit Hades pótlékként tekintünk rá a feleségemmel, mivel kb. ugyanott járunk, ugyanúgy szívunk, úgyhogy a közös anyázás még jobban összekovácsol minket.

    PS5-ön befejeztem a Tails of Iront, amit továbbra is csak ajánlani tudok, valamint öcsém feldobta, hogy mi lenne, ha kipróbálnánk a Borderlands 3-mat. Ő ugyan PC-s, de a crossplay jól meg lett oldva, és Discordon keresztül teljes élményt adott így a játék - ráadásul fizetnem sem kellett érte, mert benne volt a katalógusban. A játék tetszett, de a sztori vége nagyon nem jött be, el is ment a kedvem a DLC-ktől is. Ezzel együtt a Rage 2 pörgött nálam, mivel vágytam valamilyen poszt apokaliptikus játékra. Nekem bejött, de teljesen megértem a negatív kritikákat, a játék hatalmas hit and miss. Konkrétan fél év után ismét megnyitottam a trófealistámat, ugyanis nem bírtam eldönteni, hogy tényleg végigjátszottam-e, vagy a sztori felénél vagyok és várnom kell az új fejleményekre. Sajnos az előbbi volt a helyzet.

    Pont a héten beszéltük a feleségemmel, hogy lehet eladjuk a VR-t, mert a Beat Saber sose fog megjelenni rá, és a custom zenék miatt talán jobb döntés lenne egy PC-s headset, amikor egyik pillanatról a másikra megjelent a játék. Rárepültünk, imádjuk, és vettünk is pár zenét hozzá, amik azóta jöttek ki, hogy utoljára nyomtuk. Nagyon jó volt ismét fénykardozni.

    Tegnap este megvettem a Horizon kiegészítőjét, ma pedig toltam vele pár órát. Eddig bejön, bár még a sztorival nem sokat haladtam, egyelőre visítva menekülök minden elől, mert tavaly március óta nem játszottam vele, büszkeségből viszont hardon nyomom, és fogalmam sincs már a játék rendszereiről.

    Júniusra egyedül a Diablo 4-et tervezzük megvenni a coop miatt, de várunk az első fórumvéleményekre, mielőtt ráugrunk.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák