Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    2023. Április

    Vásárlások: -1
    - Diablo: Prime Evil Collecion: régi vágyam volt kipróbálni a Diablo-kat. Én a műfajjal a Sacred-el ismerkedtem meg, amit nagyon szerettem, de mindig azt mondták nekem, hogy ez csak egy Diablo 2 klón. Emiatt is és egyébként is úgy éreztem, hogy a 19,79€-s ár már megéri két játékért egy csomagban (D2 Resurrected+D3)

    Végigjátszások, eladások: + 5
    + Diablo 1: mivel megvettem a Prime Evil Collection-t, gondoltam legyen akkor rendesen az elejétől játszva a dolog és elővettem a GOG-on az első részt. Nem csalódtam. Kifejezetten nehéz, de élvezetes játék. Már most látom, hogy sokszor fogom újra elő és elővenni. Első végigjátszásra egy Warrior-al vittem végig, de a Hellfire DLC-t elraktam "későbbre".
    + Diablo 2 Resurrected: és ha már az első résszel végeztem, akkor rögtön neki is kezdtem a másodiknak. ldave-vel előbb kezdtünk egy online session-t, de mivel tudtam, hogy a nagyját úgy is egyedül fogom csinálni, egy kiegészítő nélküli, hamisíthatatlan Diablo 2 offline játékra váltottam, ahol egy Paladinnal vittem végig. Utána aktiváltam a kiegészítőket, de nem folytattam, hanem előröl kezdtem egy Necro-val, ezzel tervezem még májusban egyszer letolni a DLC sztorikkal együtt. És ahogy D1 esetében itt is biztos vagyok benne, hogy minden karaktertípussal neki fogok állni.
    +Bónusz pontok: 3 (ebben a hónapban ennyi alkalommal kerestem pénzt olyan tevékenységgel ami játékhoz köthető és játékra fogom költeni)

    Összesen a hónapban: +4
    ---------------------------
    Éves összes: 4

    Amikkel tervezem játszani:
    - Diablo 2: egy Necro offline session-t tervezek végigvinni még májusban
    - Diablo 3: ha már lendület, akkor gyerünk. Előre a 4. részig :)

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák