Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz l.skywalker #23 üzenetére

    Várhatóan a hónapban már nem fogok semmit sem venni vagy végigjátszani és kihagytam a februárt is, most egyben letudom a kettőt:

    2023. Február/Március

    Vásárlások: - 1
    - Sea of Thieves Deluxe Edition: elárazás történt az Xbox Store-ban. 10.700.- helyett 1.070.- forintért lehetett megvenni. Nem hagyhattam ott, tudjátok a "gyerekeknek". Hiába, hogy megvan Game Pass-ban is.

    Végigjátszások, eladások: + 0
    + Power Wash Simulator: Lara Croft DLC
    + Destiny 2: Lightfall sztori

    Összesen a hónapban: -1
    ---------------------------
    Éves összes: 0

    Vélemények:
    - Destiny 2: lepörgött a Lightfall sztorija. Plusz pontot nem adnék érte, mert nem volt olyan mértékű, mint egy önálló játék, de három karakterrel is végigvittem Legendary szinten. A történet nem olyan mély, mint a korábbi kiegészítőké, láthatóan ezzel csak megágyazott a Bungie a végső összecsapásnak, a Final Shape-nek, de mindig nagy élmény csapatban játszani a játékkal - volt szerencsém harmadmagammal (ldave-el és egy másik klántárssal) közösen végigvinni.
    - Power Wash Simulator: Lara Croft kiegészítő: jó volt újra kézbe venni a szerszámot (sic!) és Lara otthonát ill. dolgait tisztára mosni. Az persze felvet bennem egy kérdést, hogy miként lehet egy ilyen kinézetű nőnél még a plafon is saras.

    Amikkel játszom:
    - Destiny 2: a sztori lezárta után elindult a "grind", jelentős power level emelés mellett számos új helyszín és activity került be a játékba. Aki játszik MMO szerű multiplayer játékkal az tudja, hogy mennyire örömteli tud lenni ha végre nem csak a megszokott dolgokkal találkozik az ember. Volt szerencsém az új Raid-et is kipróbálni, ami látványos nagyon, ugyanakkor kevésbé nagy kihívás mint pár elődje. De a farmolás tekintetében ez korántsem baj.
    - Immortal Fenyx Rising: habár a Destiny mellett nem hiszem, hogy lesz rá időm, de februárban félbehagytam és azóta is nagyon várom, hogy folytassam.
    - AC Valhalla: még 1-2 a sztorihoz má rnem kapcsolódó event van amit szeretnék kipróbálni

    Amikkel tervezek játszani:
    - Power Wash Simulator: Final Fantasy DLC és achievementek: megérkezett az új DLC, ami már a Final Fantasy-ra koncentrál ill. felfedeztem magamnak az Xbox Achievement-eket is, amiket külön élvezet egyesével feloldani, még ha emiatt kvázi újra is kell játszanom az alapjátékot.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák