Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    2023 Január:
    Vásárlások -10
    ATV Mania (PS1)
    Hidden & Dangerous (PS1)
    GTA 2 (PS1)
    NFS Road Challenge (PS1)
    4x4 World Trophy (PS1)
    Thunderhawk 2: Firestorm (PS1)
    Outrun 2 (Xbox) Ajándék volt, nem vonok le emiatt pontot.
    NFS Underground (Xbox)
    Call of Duty 2: Big Red One (Xbox)
    Sega Rally (Xbox 360)
    Alien Breed Trilogy (Xbox 360)
    Végigjátszások +2
    NFS ProStreet (Xbox 360)
    Resident Evil 2 Remake (Xbox Series X)

    [Havi: +8]
    [2023 Összesen: -8]

    Jelenleg játszom:
    NFS Undercover (Xbox 360)
    Colin McRae Rally 2 (PS1)
    NFS Road Challenge (PS1)
    Medievil (PS4)

    Mentségemre szóljon ez a sok játék, hogy végre berendeltem disk onlyba jópár kívánságlistás PS1 játékot és kellett tok hozzájuk úgyhogy ezért van ennyi noname PS1 játék. :U Egyikhez jött egy Outrun 2 ami nem tudom hogy keveredett hozzá mert nem tudhatta az eladó, hogy van Xboxom, de a lemezt polírozni kell mert nem olvasható.
    Játékra volt idő, befejeztem a ProStreet-et és a Resi2 remake-t. ProStreet-et most játszottam végig életembe először, kihívás volt már a vége de szerintem nagyon jó játék, Undercovert kezdtem el, kb 30%-nál tartok de itt már elengedték nagyon a szériát, borzalmasan sz*r a játékmenet, monoton és a grafika szerintem rosszabb mint elődje + a fizika nevetnivaló árkádjátékhoz képest is.
    Resi 2-re annyira rákaptam, hogy a második felében már daráltam a játékot a végéig... imádtam! Egyik kedvenc játékom a 4. rész és a Dead Space széria, nem is értem eddig miért nem próbáltam ezt ki eddig. Resi 3-at én okos meg nem vettem meg karácsonyi akcióba úgyhogy addig Medievil-ezek míg nem akciózzák Xbox-on.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák