Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    egy kazuárnak (=én) ez az egyik legélvezetesebb kaland a lövöldék világában - természetesen sosem jutottam még végig (saturn változaton) és talán soha nem is fogok, de időnként 1-1 órára az első pár pálya is remek szórakozás :D (igen, magam vigasztalom)

    dreampage: egyébként a cotton inputlagját is "pecselték" végre valahára (so-so, még nem ért ide a példányom :( ) , így a cég talán mára összerakta rendesen a ps4es saturn emulátorát - és most azt fejik keményen :D jobbszeretem a 2-3 játékos pakkokat, ott sokkal inkább indokolható a magasabb ár, pláne ha valaki fizikai kiadásokra utazik.

    Psikyo Shooting Library vol 1-2 lesz majd érdekes, ha nem csak switchen lesz végre elérhető... (hanem ps4en, lemezen), az a pakk "kötelezőbb" körnek tűnik (csak a nehézség :( )

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • dreampage

    HÁZIGAZDA

    válasz arty #1 üzenetére

    A Psikyo gyűjteményt én is várom, régóta ígérik, nem tudom, mikor lesz belőle valami. A City Connection pedig valóban fejlődik emuláció terén, a Layer Section már teljesen jó. Az Andro Dunos II-t mondják még nagyon, hogy jól sikerült, sajnos leégett a fejlesztő háza, ezért egyelőre nincs Xbox verzió, amit tesztelhetnék. Idén még a Gunveint várom nagyon.

    A játéknak soha nincs vége.

  • arty

    veterán

    válasz dreampage #2 üzenetére

    elvben(!) nyár...

    Andro Dunos 2-vel több bajom van, pedig az tűnik a legélhetőbbnek mind közül (az én szintemen)...
    - miért nem kapjuk meg hozzá az elsőt? ok, értem, emulátor is pénz, licensz is pénz... ez így akkor is fura, h a "hómjuzer" sose játszhatta az elsőt, de nesze itt a második, vesd rá magad
    - nincs scanline/crteffekt opció egy pixelart játékban??? :(
    - nincs 2P opció :O
    ...és akkor a fentiekre pecs se lesz... leégett ház, uh :(

    Tiger Heli? (Toaplan arcade garage)
    Nem bírtam ki, ez is zsákolódott, holott reviewk alapján kb minden port elég horror-nehéz.... úgy leszek vele, mint rtype-al: a harmadik pályát csak az örök kredites árkádverzióban láttam :D

    mindenesetre most a műfaj kedvelői örömködhetnek, ez az ő évük (mi évünk) :)
    (még ha nekem pl az rtype final2 nem is lett kedves, taszít ahogy kinéz, de az is kvázi óriási riliz!)
    utóbbi években kicsit leakadtam ezekről, de ennyi megjelenés mellett elkapott a hype :D

    Gunvein-be belenéztem. No. Nonononono :D Ez nekem sok :D

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • dreampage

    HÁZIGAZDA

    válasz arty #3 üzenetére

    Az R-Type Final 2-t abszolút imádnám, de nekem az nem fekszik, hogy egyetlen hiba halálhoz vezet, és vissza a (ritkán elhelyezett) ellenőrzőponthoz. Szeretem a műfajt, de hiba nélkül végigjátszani ezeket nem tudom, így ez nekem kimarad.

    A játéknak soha nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák