Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) ribizly

ribizly
(PH! kedvence)

Nyamm nyamm. :C

|•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] Fnatic Rush billentyűzet | Cherry MX Brown | US |•|

(#2) SwaZy1337

SwaZy1337
(lelkes újonc)

Woooooooooow :Y :Y :Y :Y

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#3) Psychopeti

Psychopeti
(senior tag)

Jól néz ki, de a megjelenéskor is ilyen legyen :U
Már jöhetne egy gépigény is vagy már van csak átsiklottam felette?

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#4) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

qrva eget, de jöhetne már :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#5) .noxwill

.noxwill
(PH! kedvence)

Nagyon agyalok hogy menjen e a preorder :))

All→M8

(#6) Habugi válasza .noxwill (#5) üzenetére

Habugi
(PH! addikt)

Jóhogy, elvégre gondolom Te is ígéretekre kapod előre a fizetésed. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7) ribizly válasza Habugi (#6) üzenetére

ribizly
(PH! kedvence)

Hatalmas +1! :C
Nagy igazságot mondtál ezzel, amit minden preorder vágy előtt érdemes végiggondolni.

[ Szerkesztve ]

|•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] Fnatic Rush billentyűzet | Cherry MX Brown | US |•|

(#8) snecy20

snecy20
(PH! kedvence)

Tulajdonképpen az ilyen Metro-féle single player címek tartják még bennem a lelket a PC gaming-et illetően. :)

Az átlag vásárló azt sem tudja, hogy a processzornak van úgynevezett hőmérséklete.

(#9) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

A géppuska torkolattüze viccesen szarul néz ki. Amúgy elég ütős az egész.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#10) laceszgamer válasza Psychopeti (#3) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Még nem adtak ki róla semmit.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) jozefgucci1 válasza GodGamer5 (#9) üzenetére

jozefgucci1
(PH! addikt)

+1 Az elég vicces tény és azért tegyük hozzá , hogy ez egy videó és nem játékmenet , tehát én fentartásokkal kezelném .Háromszor is megnéztem és most 2019-ben nem dobtam el az agyam tőle .

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#12) hardzsi2

hardzsi2
(fanatikus tag)

Ha 1 év múlva kiadnák Xboxra a 3 Metro játékot (2 Redux verziót és ezt az addig megjelent bugfixekkel és DLC-kkel) bundle-ként, jóárasítva, akkor elgondolkodom a beszerzésén.

Csak azért, mert nem szeretném a trilógiát (már ha ez annak tekinthető) a 3. résznél elkezdeni, hanem szépen sorban...

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#13) hardzsi2 válasza hardzsi2 (#12) üzenetére

hardzsi2
(fanatikus tag)

Ezt nem hiszem el: már elő is rendelhető ebben a bundle változatban - igaz, hogy egyelőre csak konzollal együtt: https://majornelson.com/2019/01/08/embark-on-a-journey-into-the-unknown-with-the-xbox-one-x-metro-saga-bundle/

Ha minden kívánságom ilyen gyorsan teljesülne ... :)

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#14) hombre[EU]

hombre[EU]
(senior tag)

Még mindig nincs meg a must have érzés (mint pl a Resi2-nél), de ha nagyon jó storyt írnak hozzá és az atmoszféra is rendben lesz (eddig inkább "madmaxes") akkor lenyelem a békát,hogy belsōnézetes lövölde és behúzom,majd.

[ Szerkesztve ]

you must be the change you wish to see in the world

(#15) b.

b.
(PH! nagyúr)

itt az UAZ- zal hogy csapatják már :DDD [link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#16) tixem

tixem
(PH! addikt)

Hát a grafikától nem estem hasra, egy BF5 trailer után olyan, mintha kb 5 évet visszaugranék az időben. Ugyanakkor egy jó sztori simán képes ezt feledtetni, amivel azért a Metro esetében nyugodtan lehet számolni.

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#17) Scholes9 válasza .noxwill (#5) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Rendeld elő dobozosan és akkor kb semmi veszíteni valód sincs, én is így rendeltem elő :) Bár szinte biztos vagyok benne, hogy az élmény bőven megfogja érni a kis “bukót”, ha az ember meg is válik tőle aztán beszerzi később olcsón a storeból :)

(#18) hajbel

hajbel
(őstag)

Elég gagyik a mozgásanimációk. Eddig csak campfoglalást mutattak a gameplayből, szóval én nem várok sokat a játéktól. Ha csak annyi lesz a semi-open wolrd játékmenet, hogy választhatsz, melyik campet foglalod el, akkor már inkább maradt volna csőfps, legalább a metrónak volt egy atmoszférája. Nekem már a last light sem tetszett annyira, mint a 2033, főleg azért, mert ugyanarra a klisére épült és az idióta logikátlan morális döntésektől függöt a befejezés.

#15 b.: :D

[ Szerkesztve ]

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#19) .noxwill válasza Habugi (#6) üzenetére

.noxwill
(PH! kedvence)

Hát most ez van, elkapott a lelkesedés :D
Nem rendeltem még elő, és PS-en nem is látok semmi érdemleges előrendelői bónuszt (dynamic theme.... :U) amiért instant rámennék, de ki tudja.

De ha nem lesz meg a preorder, akkor is van még 10 csillió birka a nyájban aki megteszi ezt helyettem szóval nem kell sopánkodni ;]

All→M8

(#20) TOBYMACK válasza hajbel (#18) üzenetére

TOBYMACK
(kvázi-tag)

Nekem úgy tűnik a videóból, hogy a morális döntések most is meghatározóak lesznek.

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#21) hajbel válasza TOBYMACK (#20) üzenetére

hajbel
(őstag)

Pont, hogy nem azok. Egy bug miatt (akkor még mobil gpu-m volt), egyszerűen nem tudtam a játék alatt leütni embert, ezért hiába jártam be mindent és csináltam meg, mivel nem leütöttem, hanem leszúrtam az embereket, nem adta be a jó befejezést a végén. A 2033-ban is hiába választottam jó megoldásokat, ha nem olvasok közben végigjátszást, nem adja be a jó befejezést. Röhej.

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#22) TOBYMACK válasza hajbel (#21) üzenetére

TOBYMACK
(kvázi-tag)

Szerintem akkor tudod a megoldást.

Egyébként a befejezés is döntésektől függött, ahogy leírtad.

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#23) hajbel válasza TOBYMACK (#22) üzenetére

hajbel
(őstag)

Ja, csak elsőre senkinek nem sikerül megnyitni a jó befejezést, ha csak nem mindent lespoilerezve végigjátszást olvasva/nézve játszod végig, bár második nekifutásra is csak így sikerülhet.

(#24) batman91

batman91
(senior tag)

Ennyire játékot még nem vártam, talán csak a S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-ot. Azt is alig bírtam kivárni, ugyan így vagyok ezzel is. De remélem nem fogok benne csalódni, mostanában annyi baklövést követnek el a fejlesztők.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#25) snecy20 válasza batman91 (#24) üzenetére

snecy20
(PH! kedvence)

Néhol a baj az irreális elvárásokban is keresendő. :)

Az átlag vásárló azt sem tudja, hogy a processzornak van úgynevezett hőmérséklete.

(#26) milan18

milan18
(fanatikus tag)

Várós! :C :Y :R

(#27) batman91 válasza snecy20 (#25) üzenetére

batman91
(senior tag)

Hát van benne valami amit mondasz. De a legtöbb mostani játéknak a minősége szerintem hagy kívánnivalót maga után. Mostanában nagyon meg kell válogatni mit vesz az ember. Viszont Időről időre vannak gyöngyszemek, amik hatalmasat ütnek.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.