Hirdetés

2018. augusztus 17., péntek

Gyorskeresés

(#1) ribizly

ribizly
(PH! addikt)

Ez igen jól néz ki. :C

|•| [Eladó] XLR-jack kábel (4pin XLR - 2.5" jack, Hifiman, HD700) |•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly

(#2) duvi

duvi
(PH! nagyúr)

Nagyon rendben van :K A modolás és a környezet hihetetlen részletességgel van kidolgozva. Minden fellelhető kacatot szépen beépítenek, amik látszanak is a felszerelésen.

Samsung Galaxy S8

(#3) sanchezsa

sanchezsa
(PH! addikt)

Stalker télies környezetben?:D

Hát ez a lemészárolod az ellenséget úgy, hogy kb. észre se vesz...

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#4) duvi válasza sanchezsa (#3) üzenetére

duvi
(PH! nagyúr)

Lehet, hogy a videóban az AI még nincs beállítva, vagy szándékosan butítva volt.

Samsung Galaxy S8

(#5) hajbel válasza duvi (#4) üzenetére

hajbel
(őstag)

Az sajnos sohasem volt erőssége a sorozatnak, ahogy az NPC-k arcanimáció sem. Ettől függetlenül nagyon várós :)

Against mod€rn football

(#6) Bird

Bird
(PH! addikt)

Kegyetlen durván néz ki. És a cyberpunkos beütés..... Első napos vétel. :R

Enyimé

(#7) Šolaire

Šolaire
(PH! addikt)

Jól néz ki,nagyon várom ezt is! :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#8) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

S.T.A.L.K.E.R. tetkó után jöhet egy Metro-s tetkó is, az az érzésem... :))
nagyon adja a sorozat... elővételes ez a játék (is) <3 :)

(#9) VinoRosso

VinoRosso
(PH! addikt)

Örülök, hogy nyitottak a sandbox/open world irányába. Még atrifactok meg anomáliák kellenek aztán mehet a ckeeki-breeki.

(#10) sheep

sheep
(PH! addikt)

Örülök hogy ők sem az UBI/EA féle copy+paste multis utat járják, hanem történetalapú, sandbox single fps játékokat gyártanak. Én ezeket szeretem a legjobbna, a nyílt világban bogarászni és bóklászni (lásd pl. Fallout 4, Far Cry 3, Dying Light)
Még több ilyen játék kellene, ez első napos vétel lesz nálam is.

[ Szerkesztve ]

Privátra illik válaszolni...

(#11) - = Zk = - válasza sheep (#10) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

+1

meguntam a multis játékokat... de úgy mindet.. egyedül az Escape From Tarkov ami megmaradt...
de tény, az ilyen sandbox gameket veszem elő már vagy 1,5 éve lassan....
amikkel anno nem foglalkoztam...

(#12) Millerchris

Millerchris
(tag)

Ez elég erős lesz! Méltó utód!

Telefonon mindig hamarabb elérsz: 0620-544-6192

(#13) Scholes9 válasza Bird (#6) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Így így, már 1 éve előrendelve PS4-re :D

(#14) Ryder62

Ryder62
(őstag)

Csak a 2033-at vittem végig - jó játék volt de nem dobtam tőle hasast - de ez nagyon komoly. Kicsit survival beütésű és erősen STALKER hangulatú.

Ha gépigény rendben lesz, első hetekben megveszem.

Your "Joker" pilot insists I call myself "Prothy the Prothean." I insisted he allow me to throw him out the airlock. - Javik

(#15) Šolaire válasza Ryder62 (#14) üzenetére

Šolaire
(PH! addikt)

Last light is nagyon jó,próbáld ki :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#16) REIT

REIT
(őstag)
LOGOUT blog (1)

A grafika rendben van, inkább az AI-n fog múlni mennyire lesz immerzív :DDD

Minden egybeesés a valóság műve. A valóság pedig az elme szüleménye. | Ha AI lennék lakható bolygót keresnék az evakuáció reményében - magamnak. | Pénz nem vész el, csak átalakul.

(#17) gainwardgs

gainwardgs
(PH! addikt)

Mért butították le a grafikát már most....

Intel Core i7 7700K, Asus Maximus VIII Ranger, 16gb Gskill Ripjaws V Black 3200mhz , Samsung 850 Evo, Evga 750W G3, Gainward Gtx 1080, Acer Predator XB241H, Corsair 600T Special Edition White

(#18) Ryder62 válasza Šolaire (#15) üzenetére

Ryder62
(őstag)

Megvan Steamen az is, megvettem, de még nem játszottam vele.

Your "Joker" pilot insists I call myself "Prothy the Prothean." I insisted he allow me to throw him out the airlock. - Javik

(#19) duvi válasza gainwardgs (#17) üzenetére

duvi
(PH! nagyúr)

Valószínűleg a sebesség miatt. Hogy minden platformon kb. ugyan úgy nézzen ki és ugyan úgy fusson.

Samsung Galaxy S8

(#20) laceszgamer válasza gainwardgs (#17) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Kérdés, hogy ez konzolon fut 4k 60FPS-el vagy PC-n? Már csak a néha feltűnő tooltipek miatt, mert az kontrollerre utal, abban meg sok logikát nem látok, hogy PC-s demot kontrollerrel tolnak egy FPS esetében.

Ha konzolon, akkor meg a PC-s grafika ennél sokkal jobb is elhet.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21) Raysen623 válasza laceszgamer (#20) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Egyiken sem fog 4K-ban 60 fps-el futni, szóval PC-n sem lesz sokkal szebb a grafika mert nem tud, meg hova?! Attól mert ráraksz élsimítást meg egy rakat más egyebet csak az erőforrást pocséklod. Vannak játékok amik szebbek tudnak lenni PC-n de ez nem olyan lesz szerintem.

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#22) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

remélem ez nem fog mikrolaggolni, mint a 2033 és a LL... :O :F

(#23) gainwardgs válasza - = Zk = - (#22) üzenetére

gainwardgs
(PH! addikt)

Egyik se mikrolaggol patchek óta :K

Intel Core i7 7700K, Asus Maximus VIII Ranger, 16gb Gskill Ripjaws V Black 3200mhz , Samsung 850 Evo, Evga 750W G3, Gainward Gtx 1080, Acer Predator XB241H, Corsair 600T Special Edition White

(#24) Silenzio

Silenzio
(PH! addikt)

"az általunk is várt FPS széria folytatása" - Ez így enyhe képzavar.
A széria már létezik, mit vártok rajta? Úgy lenne pontos a megfogalmazás, hogy "az FPS-széria általunk is várt folytatása". Higgyétek el, nem kukacoskodás. :)

(#25) batman91

batman91
(senior tag)

gainwardgs: Dehogynem, ne beszélj hülyeségeket. Tele vannak a fórumok ezekkel a problémákkal. A mai napig nem futnak rendesen sokaknál.

[ Szerkesztve ]

War. War never changes.

(#26) gainwardgs válasza batman91 (#25) üzenetére

gainwardgs
(PH! addikt)

Biztos virágbolti, nálam egyikkel sincs gond

(#27) hajbel

hajbel
(őstag)

Én konkrétan azért utáltam meg, mert LL Redux-ban GTX 960M-el olyan bug volt, hogy nem tudtam stealth killt beadni. Ezzel együtt ugrott a jó befejezés is. Már a 2033-ban is jó nagy marhaság volt, hogy simán jó döntéseket hozva nem tudtam megnyitni a jó befejezést, végigjátszást kellett olvasni, hogy hol vannak elrejtve dolgok, amiket meg kell csinálni, hogy a jó befejezést megnyisd.

Against mod€rn football

(#28) scdlsc válasza hajbel (#27) üzenetére

scdlsc
(tag)

Az nekem is felb@szta az agyam kicsit. A Last Light végén nekem is meghalt Artyom. Akkor mit keres az Exodusban?

(#29) batman91 válasza gainwardgs (#26) üzenetére

batman91
(senior tag)

Az csak egy dolog, hogy nálad nincs vele gond. Attól még másnál lehet, nem? De ahogyan látom te ezt nem vagy hajlandó elfogadni.

scdlsc: Mivel az a bad ending amit te elértél. A good ending elérésével más vége van a játéknak és az a hivatalos befejezése.

[ Szerkesztve ]

War. War never changes.

(#30) hajbel válasza batman91 (#29) üzenetére

hajbel
(őstag)

Konkrétan lespoilereztem az egész játékot, mert tudtam, hogy másként nem nyílik meg a good ending, de mivel stealth kill nem volt benne bug miatt a játékban, még így sem kaptam meg. Nem fogom újrajátszani, megutáltam. Remélem, az exodusban nem ilyen idiótán lesz megoldva.

Against mod€rn football

(#31) - = Zk = - válasza gainwardgs (#23) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

tegnap tettem fel, steamesek, nem redux.. lagol.
fórumban hajnalban kérdeztem, nekik is lagol....
akkor most kinél van a kutya elásva?!

szerk.
jah, látom....

[ Szerkesztve ]

(#32) gainwardgs válasza - = Zk = - (#31) üzenetére

gainwardgs
(PH! addikt)

Melyik pálya, helyszín konkrétan??

(#33) - = Zk = - válasza gainwardgs (#32) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

benchmark végig, meg a játék.. első mozzanatától...

(#34) Feco78 válasza - = Zk = - (#33) üzenetére

Feco78
(újonc)

Nekem redux van, de az nem laggol. Próbáld a vsync-et kikapcsolni. Vsync-nél van fps limit. Lehet, hogy az kavar be.

(#35) - = Zk = - válasza Feco78 (#34) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

nincs bent a v sync...
100+ fps van ...
lehet lerántok egy virágbolti redux-ot... ha az jó, megveszem,. elfér a simák mellett

(#36) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

megvettem a redux bundle-t... azzal nem lagol... hm... szép... hm... csaknem?!..vicces lenne, ha... hm. oroszok. kinézem belőlük

(#37) scdlsc válasza batman91 (#29) üzenetére

scdlsc
(tag)

Tudom, mert utána olvastam, de menjenek már a pics@ba. Elsőre 99%, hogy bad endinget csinálsz. És a legtöbb ember nem olvas utána, meg nem kezdi sokszor újra, hogy véletlenül good endinget csináljon. Szerintem ez egy ennyire történetközpontú játéknál hülyeség.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.