Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz arty #31 üzenetére

    Figyu már Te ilyen végletekben tudsz csak gondolkodni mint vitya? Vagy mi? Ki mondta rajtad kívül, hogy minden nő hülye? Ha Te így gondolod az a Te bajon, meg a betegséged, de engem ne rángass bele a halucinációidba... Mert én nem egy alternatív valóságban élek mint láthatóan Te...

    És ez ráadásul csak az ilyen programok miatt van, hülye MS, totál dilettánsoknak csinál kedvet az ájtíhoz... akik aztán jól cserbenhagynak minket négykor.

    Na akkor rajtad kívül ki állított ilyet, hogy az ilyen programok miatt van? Látom jó volt az anyag...

    Nálunk 40 srác mellett éveken át egy leányzó volt az év dolgozója, maximálisan megérdemelten. Ha ő atombéna lett volna, a merítés szerint 100% lenne a buta csajok aránya. Öööö... érdemes így általánosítani? :D

    És rajtad kívül ki általánosított, várj idézek tőled, mert az egyik mondatod üti a másikat....

    "nálunk is minden nő hülye, minden férfi pedig a legeslegjobb szakember."

    Szerinted, aki ilyen mondatokat képes leírni arra te mit mondanál?

    Nem az enclosure-höz értő nők a ritkák, hanem eleve: a nők (szerverüzemeltetésben).

    Miért szerinted akik ilyet csinálnak nem informatikusok, vagy mi? Nálatok ezt pékek csinálják?

    Persze elvárhatod, hogy ezek mindegyike szuper szakember legyen, day1.

    Beütött a Bika, vagy mi?

    Emlékszem én is ugy kerültem az első helyemre, hogy fejben enclosuret raktam össze, így amikor odakerültem a gyakorlati részhez, ment minden elsőre, mint a karikacsapás. Csak mert férfi vagyok, mi másért.

    Komolyan, láthatóan közöd nincs ehhez, ha már hülyeségeket ne írnál le...

    Az az "odekerülő" 8 éves kirlány is enclosurekkel álmodik otthon, tehát hülyeség neki versenyt/promót csinálni. A többiek meg inkább menjenek mosónőnek. Elolvastad te egyáltalán, értő módban a cikket?

    El. Tehát szerinted a szoftverfejlesztéshez semmilyen hardver ismeret nem kell?

    Tudom ne is mond te nem beszélsz végletekben, csak nem ismered az átmenet szó jelentését.

    Szerintem ha ennyire szélsőségesen vagy csak képes kommunikálni, és láthatóan 0 az elfogadás más véleménye iránt ráadásul, csak kisarkítva végletekben tudsz írogatni, akkor inkább ne írjál, mert ez a kádár rendszer stílusa volt... Van akit ez a stílus megrémít... :R

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák