Új hozzászólás Aktív témák

  • kurion

    senior tag

    Köszönök minden tippet, jelenleg a mindent is kipróbálok fázisban vagyok. Az injekció gyenge kezdés utáni erős visszaesést produkált. Első 2 nap bevizesedett térd volt jellemző, harmadik nap orvosi engedéllyel elmentem kicsit mozogni, hogy tényleg megérte a dolgot. Edzés után az addigi panaszok megszűntek, a közérzetem javult.

    Majd 2 nap múlva, a tünetek megváltoztak. Az eddigi fájdalom ami lépcsőzés hatására keletkezett megszűnt, cserébe nagyon elkezdett vizesedni mind a két térdem(Nem értem miért mind a 2, gondolom törekszem a szimmetriára). Ennek hatására estére már nem is igazán tudtam hajlítani a lábamat.

    Mivel jelenleg ülő munkát végzem és van lehetőségem ezért felpolcolt lábbal tudok dolgozni így a pihentetés megoldható, esténként vizes ruha és néha némi jegeléssel lepem meg magam.

    A mai nap konzultáltam az orvossal, hogy ez így most normális, mert a keddi találkozónkig nem szívesen szenvedek át minden napot. Javasolta, hogy keddig pihentessem a lábam, és vizes ruházzam( Itt látszik a rutinom, hogy nem először vizesedik a térdem), illetve javasolt egy Diclofenac nevű gyógyszert, vagy is kenőcsöt, hát próba szerencse.

    "Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

Új hozzászólás Aktív témák