Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Fotonhámozó #42 üzenetére

    "több nagy értékű üzletemnél" ez pont úgy hangzik, hogy akár magánszemélyként, akár üzleti életben de sokkal több ilyet látsz mint a posztoló. Van akinek egész életében csak 1-2 ilyen, 7 számjegyű vagy nagyobb "üzlete" van.

    "Aki 700 E Ft-ot a mai világban soknak tart, az nem tudom hol él vagy ha tényleg sokallja az összeget, akkor hogyan mer tizen-, huszonsokmilliós ingatlanvásárlásba beleugrani?"
    Szoktam kapni az oltást, mikor más topicokban előkerül hasonló téma, mert (jelen kontextusból kiragadva!) ezzel így önmagában egyetértek. De ez csak az én, saját körülményeimből és lehetőségeimből fakadó véleményem (mint ahogy a tied vagy épp Chaser-é is akárhogy csűrjük, nem A nagy igazság).

    De nagyon sokan egész életükben nemhogy egy lakás vételárnyi, de 700e forintnyi összeget se látnak mondjuk kp.-ban (vagy az egyenlegükön), sokaknak igenis nagyon nagy összeg.

    De ha áthelyezzük pl. budapesti körülmények közé ezt a 4-5%-ot, az 1.5-2M forint különbséget jelentene egy szutyok panelnél is.
    Valószínűleg én sem így csináltam volna (ekkora difinél se), sőt, lehet hogy én is azt mondtam volna hogy bocs de már le van beszélve. De ahogy lentebb is írták, a posztoló "gaztetténél" nagyobb huncutságok mellett se dőlt még össze a világ.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák