Új hozzászólás Aktív témák

  • XharX

    aktív tag

    Sokszor csodálkozom, hogy mennyire nehéz albérletet találni a párommal és a cicánkkal(cicabútorai vannak, oltott, szobatiszta stb.), még úgyis, hogy 250 körül szánunk rá, és mindketten egyetemet végeztünk(én mint beágy fejlesztő, szóval még azt se lehet mondani, hogy diplomás minimálbért keresünk), de aztán még egy ilyen szűrtebb közegben is szembejön, hogy már azért buknánk, mivel fiatal pár vagyunk és benne van egy gyerek "rizikója", vagy épp az az egyszem 4 kilónyi macska fogja tönkretenni azt az egész házat. Hozzá se merem tenni, hogy mesterre járunk munka mellett, mert akkor meg tuti szétbulizzuk a helyet. Viszont legalább meleg nem vagyok, szóval ha én még le is laknám mivel férfi vagyok, legalább párom lányként csak takarít. Ennek fénéyben talán nem is durva, amikor kiköltözéskor 4-6 éves kanapénak a teljes árát akarják rajtam bevasalni, mivel már az nem olyan mint mikor új volt. Akinek nem inge :))

    Csatlakozom a többiekhez, idegennel összeköltözni tényleg necces tud lenni. Lehet épp kifogsz normálisat, de én is jártam úgy, hogy alapvetően egy jó baráti kapcsolat is fenntarthatatlan lett 3 hónap együttélés után. Ilyenkor meg ugye még a legtöbb esetben 9 hónapra fixen alá vagy írva, szóval semmit nem látsz viszont a kaucióból ha elköltözöl.
    Sajnos a tapasztalatim szerint a facebookot nagyon nehéz kikerülni, én is a legjobb albikat akkor találtam mikor az ilyen csoportokba írtam poszot. A legtöbb ilyen albérlet ajánlat amit küldtek, ki se került az ingatlan.com-ra vagy az albérlet.hu-ra.

Új hozzászólás Aktív témák