Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz Maxtreme #9 üzenetére

    A gps nem visz rossz helyre, csak mivel a térkép "kissé" áttekinthetetlen, (pl. nem látod jól a szintkülönbségeket stb...) nem jó helyre mész...
    Én azt nem tartom hibának hogy nem fogja a kis kezcskénket, hogy a feladatig vigyen, hanem odabök a térképre, és az utat meg kell találni.
    Az mondjuk igaz, hogy ehhez a térkép a jelenlegi formájában nem elég jó. Szerintem mondjuk elég lenne ha forgathatóvá tennék, de ez ízlés dolga.
    A feladatok "szintezése" szintén nem bug. Teljesen jól írja őket. Minden mission amivel eddig találkoztam, legalább 2-3-felől megközelíthető volt. Mivel hál istennek nem az idióta játékoshoz szinteződő ellenségek metódust választották, így a mapon fix level-es enemy elosztás van, és szerintem ezt is helyesen, a mapon nem jelölik.
    Magyarul ha "toronyiránt" mész feladatot megoldani, akkor beszopod. Szerintem ez a játék egyik legnagyobb húzása. Hogy az egyébként kurva jól megalkotott térképeket kénytelen vagy bejárni, és útvonalakat keresni...
    Nekem tetszik ez a felfogás, ahogyan ezt a játékot megalkották. A mai "AAA"-s "buksisimogatóan" könnyű és szarrá "ármvonalazott" és tutorialozott játékokhoz képest ez a kissé "karcos" játékmenet a régi időkre emlékeztet, amikor még alapvetően nem rinyált senki azért, hogy minden infót nem toltak az orra alá automatikusan, hanem rábízták a játékosra hogy kiismerje.
    Mondjuk én lassan 30-éve játszom, lehet azért jön be ez a stílus... 😉
    A küldetések be nem indulása, ajtók beragadása viszont tényleg idegesítő bugok, 6-8-alkalommal én is belefutottam, bár egy-egy szimpla visszatöltés mindíg megoldotta a dolgot. Az auto save rendszer meg szerintem elég jól működik, közel, és azonos szintre rak vissza az utolsó halálodhoz képest, egyetlen egyszer szívatott csak meg, amikor szintén kb. 100m-re rakott vissza a mission-tól, csak vagy 10-szinttel magasabb enemy-k közé, és csak harmadjára jutottam ki élve... :DD

    Ez egy kemény kis játék, főleg hard-on, csak azért nem mondanám souls-like-nak, mert a halállal nem buksz semmit, de nekem pont ezért tetszik.
    Én meg pl. pont hogy zokon venném, ha az általam fentebb leírtakat "kijavítanák", nekem ez így nagyon bejön ebben a formában. Max. mondjuk egy map rotate, és ennyi. De ez csak az én személyes véleményem... 😊

    Ui: A Cyberpunk 2077-et bár én kedvelem, az ennél jóval bugosabb még mindíg, + a világalkotásban, hangulatában ez a gáma lazán kenterbe veri, ProjektRed-es srácok mehetnének hozzájuk tanulni.
    Ja, és a The Ascent vezető grafikus dizájnere egy magyar srác egyébként... :D

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

  • SpazzMaticus

    tag

    A nagy lelkesedésemben a játék "ajnározása" közben azt azért elfelejtettem leírni hogy szerintem is van egy komoly hibája a játéknak, mégpedig: Jelenlegi formájában a fegyver és páncél kereskedőknek semmi értelme. Csak olyat árulnak amit már megtaláltál, semmi egyedi nincs náluk, de a modulokat, augmenteket, tactical gear-eket is összeszeded a pályákon szintén, ha nem kellene "befeküdni" az átszereléshez, azok is feleslegesek lennének. Mivel a "backpack" mérete és a teherbírásod is korlátlan, mindenből tarthatsz egyet, és szabadon próbálgathatod, a pénz felesleges, és nem is tudod mire költeni, már a játék elején sem.
    Ez mondjuk egy ilyen stílusú játéknál kissé kiábrándító, szivesen "shoppingolnék" néha két mission között, hiányzik a "looter" rész a játékból nekem.

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz Maxtreme #13 üzenetére

    Akkor nekem szerencsém volt, mind a jelölőkkel ,mind a mission bug-okkal hál istennek.
    Elhiszem hogy vannak ilyen komoly hibák is, remélem én nem futok majd beléjük...
    Ezeket valóban minél hamarabb javítani kell, de a "szintezés" mint mondtam számomra így tökéletes... :DD

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Új hozzászólás Aktív témák