Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz Low Noise #34 üzenetére

    Az, hogy nem dördült el egy lövés sem (eszembe se jutott végignézni), szerintem viszont pont a terminator világába való. Aki a jövőben volt olyan hülye, hogy rálőtt egy robotra, az már halott.
    Szeretnék látni egy olyan horror terminator részt, ami a jövőben játszódik, s tényleg reménytelen az emberiség sorsa. Az, amit az első rész elején leadnak. Amikor van egy gépfegyvere az embernek, és fél stadion méretű repülő ellen kellene használni.
    Ez az egész ötletem onnan támadt, hogy az utca szélén állva jött velem szembe egy qrva nagy traktor pótkocsival, kb. 40-50-nel. Tudod, hogy mivel tudtam volna megállítani?
    Kiskoromban majdnem meghaltam, mert elmentem a búzamezőbe játszani, az oroszok meg tankkal úgy gondolták, hogy a mezőn keresztül gyorsabb. (Valójában tököm se tudja, hogy miért mentek ott.)
    Mai gépészmérnök fejjel, meg elárulom, hogy ha van elég energia, akkor nincs az az ember, aki megállít egy gépet. Én is tudnék ilyet csinálni, nem, hogy egy skynet! Pont ezért nevetek minden zombis filmen, mert a kontinens összes lakosát, aki zombiképpen viselkedik le tudnám darálni. (Szószerint!)

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák